Pasjans sześć na sześć

Pasjans sześć na sześć Pasjans sześć na sześć – pasjans na szóstkę! Pasjans sześć na sześć to jeden z najtrudniejszych pasjansów, w jakie przyjdzie wam zagrać. Niby gracie „w odkryte karty”, ale tak naprawdę to żadne ułatwienie. Pasjans sześć na sześć jest grą przeznaczoną dla najwytrwalszych i najbardziej doświadczonych graczy gier karcianych typu pasjans. Mimo wszystko polecam tę grę wszystkim chętnym, a nuż może ja się mylę i to bardzo prosta gra ; ) Sprawdźcie sami, ja trzymam kciuki : )

No to kto dziś dostanie szóstkę … ?
Witam wszystkich w grze Pasjans sześć na sześć. Celem gry jest ułożenie oczywiście pasjansa. Z tym, że w tej grze nie układamy najpierw kart kolejno w kolumnie od króla do dwójki, a dopiero potem na asach odłożonych wyżej.
Ta gra pasjans można by rzec, że jest z całkiem innej bajki. Tuż po kliknięciu NEW GAME na planszy rozkładają się karty i tu pierwszy szok – karty są odkryte! Zakryte pozostają tylko te na stosiku po lewej stronie ekranu, które możecie dobierać, gdy na planszy nic już nie da się zmienić. Kolejny szok to taki, iż zauważacie, że nie musicie układać kart na przemian kolorami – no i wam się mordek uśmiecha „ ahhh jakie to proste – poukładam co gdzie chcę”. No i kolejny szok – „jak wyciągnąć asa, który jest gdzieś tam zakopany w tłumie?”. I to właśnie sens całej gry – trzeba powygrzebywać asy, zarówno te ułożone, gdzieś tam na planszy jak i te ze stosiku, a następnie ułożenie ich na górze w specjalnie przeznaczonych miejscach. Potem to już zasady znane – kolejno układamy na asach karty od dwójki aż po króla, rzecz jasna tu już liczą się kolory. W grze jest jeszcze taki przycisk jak UNDO, dzięki któremu możesz cofnąć ruch – wierzcie mi, bardzo przydatny guzik ; )
Pasjans sześć na sześć jest pasjansem dla wytrwałych i cierpliwy graczy. Grając w Pasjansa sześć na sześć pewnie nieraz będziesz miał ochotę rzucić myszką i sobie pójść. Taka to już gra – uczy cierpliwości. Jednakże, gdy już się wprawisz, nie będziesz mógł się oderwać sprzed monitora. Pasjans sześć na sześć jest jednym z najtrudniejszych pasjansów, a zarazem jednym z najbardziej interesujących. Nic tak nie pociąga jak coś, co jest nieosiągalne. A z pewnością wygrana za pierwszym razem będzie poza waszym zasięgiem. No chyba, że się mylę i jesteście mistrzami – ja za pewne do tego grona nie należę :P
Zagrajcie i sprawdźcie czy zasłużycie na szóstkę : ) Jeśli wam się nie uda, próbujcie kolejny, kolejny i kolejny raz. Praktyka czyni mistrza, grunt to nie poddawać się. Mogę wam zagwarantować, że jeśli będziecie dużo ćwiczyć to ułożycie Pasjans sześć na sześć z zamkniętymi w oczami, w kilkanaście sekund. Kwestia to dojść do wprawy.
Pasjans sześć na sześć to jeden z wielu pasjansów, które mamy dla was na stronie. Zapraszam też do zagrania w inne gry pasjansy.
Bawcie się dobrze, bijcie rekordy, odkrywajcie swoje talenty. Ja trzymam za wszystkich kciuki : )