Pasjanse 2012

Classic Solitaire OnlineClassic Solitaire Online - to prosta, klasyczna gra pasjans online, nieograniczona czasowo, bez misji do przechodzenia, o jednej tylko planszy, jednak innej przy każdym uruchomieniu tej gry pasjans online. Jeżeli lubicie grać w gry pasjans online to serdecznie polecam wam grę Classic Solitaire Online - może nie zachwyca ona grafiką, ale można się przy niej znakomicie bawić – jak to zwykle bywa przy grach pasjans. Zapraszam serdecznie do zabawy i dzieci i dorosłych. Pasjans online czeka na was!!!
Golf Solitaire First LoveGolf Solitaire First Love - Walentynki już jutro, co więc powiecie na to, by zagrać w miłosnego pasjansa? Jeśli macie na to ochotę to polecam wam gorąco grę Golf Solitaire First Love, w której macie do wyboru aż trzy tryby gry – pierwszy to NORMAL, drugi to RELAXED, a trzeci to STRICT. Każdy z tych trybów przedstawia tę samą grę pasjans, ale ma nieco inne opcje. Jakie? Kliknijcie a się dowiecie. Polecam wszystkim tę grę pasjans, gdyż jest znakomita nie tylko na Walentynki, ale także na co dzień. Zapraszam was gorąco do zabawy razem z nami – pasjans Golf Solitaire First Love czeka już na was!!!
Graffiti SolitaireGraffiti Solitaire - bardzo interesująca gra pasjans dwa w jednym – z jednej strony zagracie tu w pasjansa trzy piki a z drugiej w pasjansa duet, czyli takiego w którym za zadanie macie łączyć w pary karty o tych samych wartościach. Macie ochotę zagrać w taką grę pasjans? Jeśli tak to pasjans Graffiti Solitaire już czeka na was. Łapcie myszki i bawcie się razem z nami – jestem pewna, że nie pożałujecie tej decyzji, bo Graffiti Solitaire to naprawdę znakomity wieloplanszowy pasjans. Zapraszamy!!!
Good Scorpion SolitaireGood Scorpion Solitaire - to kolejna z naszych propozycji na pasjanse, w które możecie pograć zupełnie za darmo. W grze Good Scorpion Solitaire jak to zwykle w pasjansach skorpion bywa – prawie wszystkie chwyty są dozwolone, jednak pomimo tego nie jest to wcale taki prosty pasjans, a wręcz przeciwnie. Good Scorpion Solitaire to pasjans dla wytrwałych, jednak wierzę, że wy tacy jesteście i będziecie się z tą grą pasjans znakomicie bawić. Zaczynacie zabawę? No to do roboty! Życzę powodzenia!!!
Red Classic SolitaireRed Classic Solitaire - to prosty, klasyczny pasjans, który swą nazwę zawdzięcza czerwonemu kolorowi kart. Zasady w tej grze pasjans są takie, iż musicie układać karty na stole na przemian kolorami od króla do dwójki i ostatecznie złożyć je na asach u góry ekranu, a więc nic codziennego – typowe zasady, jakie mamy w grach pasjans. Jeżeli lubicie klasyczne pasjanse to z pewnością gra Red Classic Solitaire przypadnie wam do gustu. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami. Pasjanse czekają!!!
Pasjans ElevensPasjans Elevens - to gra pasjans, w której macie za zadanie tak dobierać karty w pary by suma ich oczek dawała jedenaście, a także budować sekwencje z króla, damy i waleta, by ci również byli zużyci z planszy. Pasjans Elevens to bardzo przyjemna gra pasjans, przy której świetnie się można bawić, choć jest to gra jednoplanszowa. Plansz nie ma, ale są za to 3 poziomy trudności i tablica z najlepszymi wynikami graczy – na którym jej miejscu znajdziesz się ty? Zapraszam serdecznie do zabawy!
Pasjans Pająk SpadesPasjans Pająk Spades - to klasyczna jednoplanszowa gra pasjans pająk, w której macie tylko jeden kolor kart. Waszym zadaniem jest układać na planszy karty od króla do asa – tak ułożone karty wędrują na specjalne pole u dołu ekranu. Kiedy uda ci się usunąć wszystkie karty z planszy to zliczane są punkty i możesz sprawdzić jakie miejsce zajmujesz na liście graczy. Jeżeli lubisz klasyczne pasjanse to koniecznie zagraj z nami w grę Pasjans Pająk Spades. Polecamy serdecznie.
Pasjans Pająk Magic RoomPasjans Pająk Magic Room - to bardzo fajny pasjans, który powstał na bazie klasycznej gry pasjans pająk, z tym że tutaj gramy wszystkimi kolorami kart i karty możemy układać na sobie dowolnymi kolorami byle w kolejności od króla do asa. Pasjans Pająk Magic Room jest grą jednoplanszową, jednak mimo to można się przy nim znakomicie bawić. Celem gry Pasjans Pająk Magic Room jest oczywiście oczyszczenie planszy z kart. Dacie sobie radę? Myślę, że tak, bo gra Pasjans Pająk Magic Room jest naprawdę bardzo prosta. Zapraszam.
Deauville SolitaireDeauville Solitaire - to pasjans, w którym gracie aż dwiema taliami kart, a więc macie do ułożenia aż 8 stosów od asa do króla w czterech różnych kolorach. Pasjans Deauville Solitaire wydaje się być grą prostą, jednak nie możecie tutaj przenosić całych sekwencji kart a jedynie pojedyncze karty, co znacznie utrudnia grę. Pasjans Deauville Solitaire jest jednak do przejścia i wierzę, że znakomicie dacie sobie z nim radę. Udanej zabawy wam życzę - mam nadzieję, że taka będzie i nieraz do nas powrócicie a także polecicie nas swoim znajomym!!!
Chemistry SolitaireChemistry Solitaire - chemiczny pasjans nie tylko dla uczniów i chemików! Chemistry Solitaire to bardzo ciekawy i godny polecania pasjans, o dość nietypowej budowie, ale prostych zasadach znanych wam z pasjansy trzy piki. Jeżeli macie ochotę pograć w nietypową grę pasjans zupełnie za darmo to zapraszam was do zabawy – macie tu coś z pasjansa i coś z gry kulki zuma, więc z pewnością będziecie się znakomicie bawić. Powodzenia – zdobywajcie punkty i wbijajcie się na wysokie miejsca na liście graczy.
Evening Town SolitaireEvening Town Solitaire - to miejski pasjans, na który składają się dwa różne pasjanse – pierwszy to pasjans trzy piki, a drugi do pasjans, w którym musicie dobierać pary kart. W obu przypadkach trzeba oczyścić całą planszę z kart by przejść do kolejnej planszy. Evening Town Solitaire jak więc widać to wieloplanszowy pasjans, w którym czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy i relaksu. Zagrajcie z nami w tą grę pasjans i spędzicie miło czas w wirtualnym świecie. Zapraszam was serdecznie do zabawy i życzę dużo uśmiechu.
Super Pasjans PająkSuper Pasjans Pająk - to fajny pasjans, przy którym pomimo ograniczenia czasowego można się znakomicie bawić. Super Pasjans Pająk nie jest aż tak prosty, jakby się mogło wydawać. Trzeba naprawdę sporo się natrudzić by przejść tę grę pasjans. Dlaczego? Dlatego, że mamy tutaj bardzo dużo kart, choć wszystkie są tego samego koloru. Waszym zadaniem jest ułożyć w jednej kolumnie karty od króla do asa – tak ułożona sekwencja kart zniknie z planszy, a wy dostaniecie punkty. Zaczynacie zabawę?
Rosyjski PasjansRosyjski Pasjans - to jedna z trudniejszych gier pasjans, w jakie możecie pograć na naszym portalu. Z pozoru ta gra pasjans wygląda na bardzo prostą - musicie złożyć na stosach karty od asa do króla. Karty rozłożone są na stole - część jest widoczna a część nie. Problem rozpoczyna się w momencie, gdy chcecie przekładać karty na stole, okazuje się, że nie jest to takie proste - trzeba układać karty kolorami i wg odpowiedniej kolejności, a układ kart na planszy niezwykle to utrudnia. Wierzę jednak, że dacie sobie radę. Powodzenia!!!
Ace SolitaireAce Solitaire - znakomity pasjans, w którym trzeba wykazać się zdolnością liczenia do 11, jeśli to potraficie to gra Ace Solitaire nie sprawi wam żadnego problemy. W grze Ace Solitaire czeka na was do przejścia kilkanaście fantastycznych plansz, więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko łapce za myszki i grajcie razem z nami. Zabawa z tą grą pasjans jest naprawdę znakomita. Jeśli lubicie gry karciane takie jak pasjans to na pewno nie będziecie się tutaj nudzić. Ace Solitaire już czeka – zapraszamy małych i dużych do zabawy razem z nami!!!
Star PyramidStar Pyramid - to nic innego jak kolejny znakomity pasjans trzy piki, który zaniesie wasz aż do gwiazd. Niejedna osoba jako dziecko marzy by kiedyś zobaczyć z bliska gwiazdy, marzenie to trudno spełnić, ale może poczucie jego przedsmak grając z nami w grę pasjans Star Pyramid, gdzie gwiazdy latają wkoło kart. W tej grze pasjans do przejścia macie sporo plansz, więc nuda wam nie grozi, a wręcz przeciwnie – gwarantuję wam, że będziecie się wspaniale bawić :) Zapraszam was serdecznie do zagrania w tą grę pasjans – jest ona naprawdę bardzo fajna i godna uwagi nie tylko naszych najmłodszych fanów, ale również i tych starszych. Star Pyramid już czeka – grajcie razem z nami!!!
Pasjans Space OddyseyPasjans Space Oddysey - to kosmiczna gra pasjans, w której otaczać będą cię liczne ufoludki. Jednak nie bójcie się ich - nie są groźne, a sama gra pasjans jest bardzo prosta, mimo iż posiada ograniczenie czasowe. Czasu w każdej planszy jest jednak tak wiele, że nikomu go nie zabraknie. Jeśli lubicie kolorowe pasjanse to z pewnością spodoba wam się gra Pasjans Space Oddysey. Jest ona idealna dla dzieci i dorosłych, więc nie ma się nad czym zastanawiać - klikajcie PLAY i grajcie razem z nami - gwarantuję, że zabawa będzie świetna : )
Chief Eagle SolitaireChief Eagle Solitaire - to świetna gra pasjans utrzymana w westernowym klimacie. Zasady tej gry pasjans są bardzo proste – musicie dobierać karty w pary tak, aby suma ich oczek dawała 13. Zadanie jak widać bardzo proste, a do tego gra Chief Eagle Solitaire nie jest ograniczona czasowo, więc o nic nie musicie się martwić. Za zadanie w grze Chief Eagle Solitaire macie przejść wszystkie dostępne plansze uzyskując przy tym jak najwięcej punktów. Im szybciej będziecie przechodzić plansze tym więcej bonusowych punktów dostaniecie. Zapraszam do zabawy!!!
Goldee SolitaireGoldee Solitaire - to kolejna fajna gra pasjans, w którą możecie zagrać na naszym portalu zupełnie za darmo. Świetny pasjans dla małych i dużych. Jeśli pasjans pająk należy do waszych ulubionych to z pewnością polubicie grę Goldee Solitaire, która jest oparta właśnie na jego zasadach. Grajcie z nami we wspaniałe gry pasjans - jest ich u nas całe mnóstwo - Goldee Solitaire to jeden z nich. Goldee Solitaire już czeka na ciebie - łap myszkę i graj z nami. Zapraszamy do zabawy - jestem pewna, że będzie ona świetna!!!
Vegas Solitaire TripeaksVegas Solitaire Tripeaks - to prosty pasjans w wersji trzy piki, który nie powinien nikomu sprawić problemów. Przy tej grze pasjans możecie się przenieść z nami do Vegas – miasta, które życiem tętni nocą i w którym wiele można wygrać, a jeszcze więcej stracić. Jeśli macie ochotę zaszaleć w Vegas to koniecznie zagrajcie z nami w pasjans Vegas Solitaire TriPeaks - jestem pewna, że nie będzie żałować tej decyzji i będziecie się znakomicie z nami bawić. Zachęcam was do zagrania również w inne nasze pasjanse – jest ich na naszym portalu całe mnóstwo. Powodzenia!!!
Waikiki SolitaireWaikiki Solitaire - to pasjans, który wprowadzi was w wakacyjny nastrój. Przeniesiecie się w egzotyczne klimaty i będziecie grać w bardzo prostą grę pasjans, w której za zadanie macie łączyć karty w pary. Zadanie bardzo proste, ale trzeba uważać na dość szybko uciekający czas. Waikiki Solitaire to pasjans dla każdego, więc jeśli tylko macie wolną chwilkę bawcie się razem z nami – wakacje już prawie rozpoczęte – czas więc oddać się chwili zapomnienia. Zapraszamy gorąco do zabawy – pasjans Waikiki Solitaire już na was czeka!!!
Flower SolitaireFlower Solitaire - to fajny kwiecisty pasjans, który pozwoli wam się zrelaksować i świetnie zabawić podczas przechodzenia plansz, dostępnych w tej grze. Jeśli lubicie nasze pasjanse to możecie być pewni, że przy grze Flower Solitaire również będziecie się znakomicie bawić. Jest to bardzo kolorowy i fajny pasjans, w którym momentami trzeba będzie się nieco nagłówkować. Wierzę jednak, że znakomicie dacie sobie radę i przejdziecie wszystkie plansze. Zapraszam do zabawy!!!
Londyński pasjansLondyński pasjans - to kolejna nasza propozycja, przy której tym razem nie tylko poukładanie pasjansa w wersji trzy piki, ale również i zagracie w dwie fajne gry logiczne - pierwsza to dopasowywanie obrazków a druga to szukanie różnić. Przy okazji również poznacie najważniejsze miejsca Londynu - może zachęci to was do odwiedzenia go w najbliższym czasie. Zapraszamy serdecznie do zabawy - Londyński pasjans już na was czeka. Śmiało myszki w dłonie i zaczynamy zabawę!!!
TopSolitaireTopSolitaire - to gra pasjans, w której możecie zagrać nie w jeden a w aż 9 typów gier pasjans. W grze TopSolitaire czekają na was takie pasjanse jak: pasjans pająk, pasjans klondike, pasjans FreeCell, pasjans trzy piki, pasjans golf, pasjans gaps, pasjans piramida, pasjans demon oraz pasjans Aces Up. Wszystkie najpopularniejsze pasjanse w jednym miejscu - klikajcie i grajcie z nami - nudzić się na pewno nie będziecie. Pasjans TopSolitaire gwarantuje wam wspaniałą zabawę na długie godziny.
Western KlondikeWestern Klondike - to kolejny pasjans klondike, w którego zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Pasjans ten umożliwia wam dwa tryby gry - z trzema podawanymi kartami lub z jedną - jeśli dopiero zaczynacie przygodę z tego typu grą pasjans, to polecam wybrać wariant z jedną kartą - jest wtedy prościej. Pasjans klondike to jeden z najbardziej znanych pasjansów, więc na pewno gra nie będzie wam obca, a westernowe klimaty sprawią, że zabawa będzie wyśmienita. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami - pasjans Western Klondike już na was czeka.
TriPeakzTriPeakz - to klasyczny pasjans trzy piki, w bardzo kolorowej odsłonie. Tę grę pasjans zaprezentowali twórcy znanych gier Bubblez oraz Clusterz, więc jeśli kiedykolwiek graliście w tamte gry bańki to znacie klimaty i na pewno będziecie zadowoleni. Pasjans TriPeakz to świetna zabawa dla osób w każdym wieku. Jest to również najprostszy typ gier pasjans, więc na pewno nie będziecie mieć żadnych problemów z przejście właśnie tejże gry. Łapcie więc myszki i zaczynamy zabawę - gwarantuję, że będzie ona wyśmienita!
Sunny Beach SolitaireSunny Beach Solitaire - to świetny wakacyjny pasjans, który będzie niczym wspomnienie pięknych chwil spędzonych na plaży. Ten pasjans jest jednoplanszowy, ale i tak można się przy nim znakomicie bawić. Sunny Beach Solitaire to pasjans trzy piki, więc zasady nie są wam obce – w odróżnieniu jednak do większości pasjansy trzy piki – tutaj wcale nie jest tak łatwo. Zobaczycie zresztą sami, jak tylko zaczniecie zabawę. Ten pasjans nie jest ograniczony czasowo, więc możecie dowolnie długo się zastanawiać. Zapraszamy serdecznie do zabawy wszystkich bez wyjątku.
Crescent SolitaireCrescent Solitaire - to trudny pasjans, ale za to można nieco lepiej wyćwiczyć swoje szare komórki. W tej grze pasjans macie do wyboru trzy poziomy trudności, więc na pewno każdemu z was w końcu uda się przejść grę Crescent Solitaire. Jest to pasjans jednoplanszowy, ale i tak dostarcza wiele fantastycznej zabawy. Jeżeli, więc macie wolną chwilę i nieco chęci na zabawę to serdecznie zapraszamy do gry razem z nami - nic was do nie kosztuje, a możecie się znakomicie zrelaksować. Życzę wszystkim udanej zabawy!!!
Klondike Solitaire 3DKlondike Solitaire 3D - bardzo fajna i świetnie przygotowana graficznie gra pasjans w wersji klondike. Jeśli odpowiada wam ten typ gier pasjans to zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami wspaniała gra pasjans Klondike Solitaire 3D już na was czeka. Nie ma tu do przechodzenia plansz, ale kiedy uda wam się ułożyć pasjansa to gracie dalej by zdobyć jeszcze więcej punktów i zająć wysokie miejsce na liście graczy. Jeżeli macie wolną chwilę to zapraszamy serdecznie : ) Nasz portal jest dostępny dla was 24godziny na dobę – na pewno znajdziecie więc chwilkę by zagrać w Klondike Solitaire 3D.
Joker Golf SolitaireJoker Golf Solitaire - to klasyczna gra pasjans golf, w której za zadanie macie przejść wszystkie dostępne plansze. W każdej planszy musicie usunąć wszystkie karty, które na nie leżą, a usuwa się je poprzez składanie ich na stosie. Na stosie składacie karty kolejno o oczko mniejszą lub większą – joker może być położony na dowolnej karcie oraz na jokerze także możecie dać dowolną kartę. Proste? Jasne, że tak – pasjans golf podobnie jak zbliżona do niego wersja trzy piki to najprostsze gry pasjans – idealne nawet dla najmłodszych fanów naszego portalu. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami.
Christmas SolitaireChristmas Solitaire - to świąteczny pasjans klondike, który wprowadzi was w magiczny nastrój świąt i zimy. Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż więc zapraszam serdecznie na zimowego pasjansa. Christmas Solitaire jest jednoplanszową grą pasjans, ale można się przy nim świetnie bawić. Jest też prosty, więc nie powinny mieć z nim problemów nawet dzieciaki. Jeżeli lubicie gry pasjans klondike to bez wątpienia spodoba wam się Christmas Solitaire. Zapraszam serdecznie!!!
Pyramid Solitaire - AztecPyramid Solitaire - Aztec - to fajna gra pasjans, w której za zadanie macie przejść wszystkie dostępne w grze plansze, a przechodzicie je wtedy gdy uda wam się usunąć wszystkie karty. Karty w tej grze pasjans natomiast usuwacie łącząc je w pary, których suma oczek będzie wynosiła trzynaście. Zadanie wydaje się być banalne, ale jak sami zauważycie nie będzie wcale tak łatwo, gdyż karty są losowo ułożone na planszy i czasem ułożenie jest tak kiepskie, że nic nie da się zrobić. Życzę wam powodzenia - wierzę w wasze umiejętności!!!
Santa SolitaireSanta Solitaire - to klasyczny pasjans pająk, utrzymany w mikołajkowym klimacie, a że wkrótce są święta Bożego Narodzenia to taka gra pasjans jest na teraz idealna. Jeżeli chcecie poczuć już magię świąt zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami – gwarantuję, że będzie ona znakomita. W grze pasjans Santa Solitaire macie do przejścia kilka fajnych plansz, więc nie traćcie czasu tylko grajcie razem z nami, bo inne pasjanse – nie tylko świąteczne – też na was czekają. Zapraszamy serdecznie i życzmy zarówno wspaniałej zabawy jak i zdrowych oraz wesołych świąt Bożego Narodzenia – niech wam Gwiazdka przyniesie duuuuuużooooooooooo prezentów :)
Pasjans Piramida CheopsaPasjans Piramida Cheopsa - to prosty pasjans, w którym macie do przejścia kilkanaście plansz. W grze Pasjans Piramida Cheopsa przenosicie się do Starożytnego Egiptu stąd taki a nie inny klimat będzie panował w tejże grze. A jakie są zasady tej gry pasjans? Bardzo proste. Musicie grupować karty tak, aby suma oczek dała 13. Tak, więc Pasjans Piramida Cheopsa to tradycyjny pasjans trzynastka, który wcale nie musi być dla was pechowy. Może akurat uda wam się bez problemu przejść wszystkie dostępne plansze. Zobaczymy – nie ma co gdybać. Zaczynajcie więc zabawę razem z nami – życzę powodzenia!!!
Train Voyage SolitaireTrain Voyage Solitaire - to kolejny pasjans w jakiego możecie zupełnie za darmo pograć na naszym portalu. Pasjans Train Voyage Solitaire jest bardzo prosty, gdyż nie musicie tu zwracać uwagi na kolor kart – możecie je dowolnie mieszać kolorami ważne aby zachować kolejność kart od asa do króla. Celem tej gry pasjans jest ułożenie 8 stosów kart od króla do asa. Każdy stos znika z planszy i wędruje na specjalne pole na dole ekranu. W grze Train Voyage Solitaire nie ma plansz, ale zabawa i tak jest wspaniała więc serdecznie zapraszam do gry razem z nami.
Trident SolitaireTrident Solitaire - kolejna wspaniała gra pasjans dla małych i dużych fanów naszego portalu, w którą możecie pograć u nas zupełnie za darmo. W grze tej zasady nie będą wam obce, gdyż jest to tzw. pasjans trzynastka, czyli chodzi tu o to, aby łączyć karty w pary tak, aby suma ich oczek dawała 13. Do 13 raczej każdy liczyć potrafi, więc nie będziecie mieć problemów z przejściem tejże gry pasjans. W pasjansie Trident Solitaire nie ma plansz, ale każde powtórzenie gry od początku oznacza inne rozstawienie kart, więc z pewnością nie będziecie się nudzić. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami - pasjans Trident Solitaire już na was czeka!!!
Puck SolitairePuck Solitaire - to klasyczny pasjans, który nikomu nie powinien sprawić problemu. W tle tej gry pasjans macie hokeistów, ale nie jest to gra tylko dla chłopaków. Jest to pasjans dla każdego – i małego i dużego. Zasady gry Puck Solitaire są proste – musicie złożyć wszystkie karty z planszy na 4 stosach w prawym górnym rogu ekranu. Karty składacie od asa do króla, czyli tradycyjnie. Pasjans Puck Solitaire już na was czeka i jest dostępny oczywiście za darmo. Jeżeli macie wolną chwilę to serdecznie zapraszamy do zabawy. Powodzenia!!!
Airport SolitaireAirport Solitaire - to pasjans, w którym naprawdę wiele rzeczy jest dozwolonych. Przykładowo? Przykładowo – nie trzeba zwracać uwagi na kolor kart – można je przekładać na planszy dowolnie kolorami oczywiście zachowując kolejność kart – mniejszą kładziemy na większą. Pasjans Airport Solitaire jest grą dla każdego bez wyjątku – nie ważne jakiej jesteście płci i ile macie lat – spokojnie możecie grać razem z nami. Pasjans Airport Solitaire nie jest wieloplanszowy, jednak każde uruchomienie gry to nowe ułożenie kart, więc nuda wam nie grozi. Zapraszamy serdecznie do zabawy!!!

Pasjanse 2012 to kolejny dział, w którym znajdziecie wspaniałe gry pasjans. Nowy 2012 roku już trwa – czas, więc zacząć przedstawiać nowe pasjanse. Jak to zwykle u nas bywa znajdziecie w tym dziale najlepsze gry pasjans różnego typu – od klasycznego pająka, poprzez trzy piki, a na całkowicie nowoczesnych pasjansach skończywszy. Ponadto czeka tu na was mnóstwo wspaniałej zabawy i niespodzianek – tak, więc grajcie z nami i dołączajcie do naszych fanów na Facebooku.

Pasjans to gra karciana, która od dawna podbija serca i dorosłych i dzieci. Wiele osób sądzi, że gry karciane są nudne, bo zawsze gra się w nie tak samo. Jednak osoby takie nie dostrzegają tego, że istnieją różne typy tej samej gry, a także wiele z nich posiada dodatkowe opcje czy bonusy, których normalnie spotkać nie można. Pasjans to gra karciana, która ma bardzo dużo różnych wersji (typów). Do najpopularniejszych należą:

  • pasjans pająk
  • pasjans klondike
  • pasjans freecell
  • pasjans online
  • pasjans trzy piki
  • pasjans golf
  • pasjans solitaire

Każda wersja pasjansa jest nieco inna, ma inne zasady, inne opcje, itp. Istnieje tyle różnych gier pasjans, że wśród nich każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto również zwrócić uwagę, że pasjanse różnią się pomiędzy sobą grafiką a także tematyką – istnieją pasjanse świąteczne, zimowe, na Halloween, czy na Walentynki.

Pasjanse cieszą się ogromnym zainteresowaniem ludzi na całym świecie. Choć w różnych krajach noszą różne nazwy to i tak wszyscy wiedzą o co chodzi. Pasjanse przybyły do Polski dawno temu, jednak do dnia dzisiejszego są ogromnie popularne, można by nawet rzec, że coraz bardziej, odkąd można zagrać w pasjanse online, a nie tylko za pomocą klasycznych kart, przy których szło bez problemu oszukiwać, a także grało się zawsze w to samo, bo to dzięki Internetowi zaczęły stawać się popularne inne wersje gier pasjans, a nie tylko pasjans pająk czy pasjans klondike.

Nowe pasjanse już czekają na was. Zachęcam was gorąco do zabawy razem z nami – jestem pewna, że nie będziecie tego żałować, bo u nas znajdziecie najlepsze pasjanse w sieci. Największy zbiór, najfajniejszych gier pasjans, miła atmosfera i doborowe towarzystwo – taki pakiet dostaniecie tylko na naszym portalu. Pasjanse zapraszają do zabawy!!!