Pasjanse 2014

Raja SolitaireRaja Solitaire - to bardzo prosta gra pasjans, w której macie za zadanie usunąć wszystkie karty z planszy poprzez budowanie stosów od króla do asa. Fajne w tej grze pasjans jest to, że nie trzeba układać kart jakoś specjalnie kolorami – kolory można przekładać dowolnie, ważna jest kolejność kart, czyli kładziona karta musi być o oczko mniejsza od tej, na której ją pokładamy. Jeśli z kartami na planszy nic nie da się zrobić to można dobrać kolejne ze stosu po lewej. Proste? Jasne. Tak, więc nie zwlekajcie ani chwili dłużej tylko łapcie za myszki i bawcie się razem z nami. Życzymy powodzenia!!!
Pasjans Raja nie występuje w wersji html5 więc został zastąpiony Free Cell
Palace MessengerPalace Messenger - to dość rozbudowana gra pasjans, w której czeka was nieco dłuższa podróż po okolicznych pałacach. Na każdy pałac przypadają 3 rozgrywki pasjansa – pierwszy pałac do pasjans trzy piki, drugi to pasjans, gdzie dobieracie karty parami, trzeci znów trzy piki, itd. Pasjans nie jest trudny, ale trzeba czasami nieco pogłówkować. Każda plansza jest ograniczona czasowo, więc tutaj też trzeba na to zwrócić uwagę by się nie zagapić. Na szczęście macie możliwość włączenia pauzy, więc jakby co korzystajcie z niej : ) Jeżeli macie wolną nieco dłuższą chwilę to zapraszam serdecznie do zabawy z pasjansem Palace Messenger. Jest naprawdę fajny i godny uwagi!!!
Pasjans został zastąpiony podobnym pasjansem Castles in Spain
Arabian Nights SolitaireArabian Nights Solitaire - jeśli ktoś z was był kiedyś w jakimś kraju arabskim czy to Egipcie, czy to Tunezji, bądź jeszcze jakimś innym i polubił tamtejsze klimaty to na pewno polubi również tę grę pasjans. Podczas gry w Arabian Nights Solitaire towarzyszy nam przyjemna arabska muzyka, a w tle zobaczyć można arabskie widoki, które pewnie znacie z filmu animowanego o Alladynie lub z własnego doświadczenia. Gra Arabian Nights Solitaire to nic innego jak pasjans double, czyli będziecie dobierać karty parami o tych samych wartościach. Do przejścia jest kilka fajnych plansz, więc nie marnujcie czasu tylko bawcie się razem z nami już teraz. Zapraszam serdecznie!!!
Pasjans został zastąpiony Algerian Patience
Shiny Beach SolitaireShiny Beach Solitaire - to wakacyjny pasjans, który przeniesie was na gorącą plażę. Tęsknicie za wakacjami? My bardzo – tym bardziej, że śnieg zaczyna sypać jak oszalały. Kiedy za oknami mróz i śnieg fajnie jest się nieco rozgrzać grając w słonecznego pasjansa Shiny Beach Solitaire. Macie ochotę na taką rozgrzewkę? Jeśli tak to szybko łapcie myszki w dłonie i bawcie się razem z nami. Ten pasjans to wersja trzy piki, więc nikt nie powinien mieć z nim problemów. Gra Shiny Beach Solitaire jest jednoplanszowa, ale zabawa i tak jest znakomita. Tak, więc zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami – nie marnujcie ani chwili dłużej!!!
Equinox SolitaireEquinox Solitaire - ostatnio było dość łatwo – dodaliśmy kilka pasjansy naprawdę prostych i dobrych dla początkujących, a skoro już żeście się wyćwiczyli to mam dla was coś trudniejszego. Co to będzie? Będzie to pasjans Equinox Solitaire, który jest odmianą pasjansa klondike, a więc zasady powinniście już kojarzyć – oczywiście wam je przypomnę by nikt nie popełnił gafy :) Mamy tu również listę rankingową graczy, więc starajcie się wejść na niej jak najwyżej – wiem, że dacie radę :) Pasjans Equinox Solitaire mimo że nie należy do najprostszych to jest naprawdę bardzo fajny i godny uwagi. Zapraszam, więc was serdecznie do zabawy razem z nami – jeśli wam się nie uda przejść tej gry pasjans za pierwszym razem to nie poddawajcie się tylko próbujcie dalej!!!
Pasjans został zastąpiony przez Pirate Klondike
Alternate SolitaireAlternate Solitaire - Gra Alternate Solitaire z pewnością jest jedną z prostszych gier karcianych, dlatego może zagrać w nią każdy. Cieszcie się zabawą i zdobywajcie jak najwięcej punktów. Zabawa jest naprawdę znakomita, więc zapraszamy serdecznie do gry razem z nami. Zdobywajcie punkty i zajmujcie wysokie lokaty na liście graczy. Trzymamy kciuki. Polecam również gorąco pozostałe nasze pasjanse - nie tylko te pasjanse 2014, ale również starsze, które są również wyśmienite. Jesteście chętni? No to do dzieła!!!!
Pasjans został zastąpiony przez Lightning Solitaire
Arena Cards SolitaireArena Cards Solitaire - zapewne każdy z was był już kiedyś w cyrku, a jeśli nie byliście to koniecznie musicie się tam wybrać. Każdy kocha cyrkowe sztuczki i pokazy, dlatego też z grą Arena Cards Solitaire będziecie bawili się świetnie. Podczas gry będzie relaksowała nas przyjemna muzyczka, a w tle gry można zobaczyć arenę cyrkową. Grę Arena Cards Solitaire można porównać z tradycyjną grą windowsową FreeCell, w którą zapewne każdy kiedyś miał okazję zagrać. Gra jest stosunkowo trudna i trzeba się dobrze nagłowić by rozwiązać zagadkę. Nie ma czasu do stracenia więc czas rozpocząć grę.
Solitaire SandwichSolitaire Sandwich - gra karciana, która potrafi wciągnąć na długi czas. W końcu chyba o to chodzi by dobrze się bawić. Gra wymaga logicznego myślenia oraz sprytu, a jednocześnie troszkę szczęścia, jak to bywa przy grach karcianych. Jeśli lubisz trochę pogłówkować i pobijać własne rekordy do osiągnięcia jeszcze większej satysfakcji z osiągniętego wyniku, to ta gra jest właśnie dla ciebie. Zapraszamy serdecznie do zabawy z tą grą pasjans oraz do wypróbowanie innych naszych pasjansów - gwarantujemy, że będziecie się znakomicie bawić i nie dotknie was nuda.
Gra została zastąpiona podobnym pasjansem Bakers Game
Japanese Warrior SolitaireJapanese Warrior Solitaire - to kolejny pasjans, który mamy dla was. Jest to pasjans w wersji FreeCell, a więc nie jest to jeden z najprostszych pasjansów, ale nie zrażajcie się – jak troszkę poćwiczycie to na pewno dacie radę przejść tę grę pasjans. Japanese Warrior Solitaire to przyjemny pasjans, na którym można zawiesić oko. Dodatkowo przeniesie was do kraju kwitnącej wiśni – jeśli lubicie japońskie klimaty to z pewnością będziecie się świetnie czuć w tej grze pasjans. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami.
Gra została zastąpiona innym pasjansem Daily Freecell
Sorcerer Spider SolitaireSorcerer Spider Solitaire - to typowy pasjans pająk, ale w nowej całkiem fajnej graficznie odsłonie. W tej grze pasjans możecie dowolnie kolorami przekładać karty na planszy, ważne by ułożyły się od króla do asa. Sorcerer Spider Solitaire to prosta wersja pasjansa pająka, więc nawet początkujący gracze znakomicie dają sobie z nią radę. Jeśli lubicie pasjanse i macie wolną chwilkę to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić.
Cruiser SolitaireCruiser Solitaire - to kolejna klasyczna gra pasjans klondike, która wciągnie was na dłuższą chwilę mimo że jest do przejścia w niej tylko jedna plansza. Możecie pobijać kolejne rekordy punktowe, a dodatkowo za każdym razem będziecie mieć inne ustawienie kart. Gotowi na wspaniałą zabawę w świecie pasjansa? Jeżeli tak to mysze w dłonie i zaczynamy zabawę. Pasjans klondike Cruiser Solitaire to wspaniała gra dla małych i dużych fanów naszego portalu.
Pasjans Flower SolitairePasjans Flower Solitaire - to kolejna gra pasjans, w którą macie okazję zupełnie za darmo pograć na naszym portalu. Pasjanse ten nie należy do najprostszych i każda misja ma ograniczenie czasowe, ale wy macie już taką wprawę, że niewątpliwie znakomicie dacie sobie z nim radę. Co więcej Pasjans Flower Solitaire jest w wersji polskiej tak, więc nie będziecie mieć problemów ze zrozumieniem komend jakie pojawiają się w grze. Możecie również na spokojnie zapoznać się z instrukcją gry Pasjans Flower Solitaire, która jest tam zamieszczona. Jesteście gotowi na niesamowicie wiosenną zabawę? To zaczynamy!
Super Mario SolitaireSuper Mario Solitaire - to klasyczny pasjans, który dodatkowo zawiera postać znanego i lubianego na całym świecie Mario. Jeśli lubicie gry mario, a przy okazji lubicie pasjanse to gra Super Mario Solitaire jest dla was idealnym rozwiązaniem. W grze tej tradycyjnie musicie złożyć wszystkie karty z planszy na 4 stosach. Na planszy karty układacie na przemian kolorami. Zasady nie są wam obce, więc nie powinniście mieć żadnych problemów z pasjanse Super Mario Solitaire. Zapraszam was serdecznie do zabawy i mocno trzymam za was kciuki. Mam nadzieję, że uda wam się szybko przejść grę i zdobyć naprawdę sporo punktów.
Golf Solitaire GameGolf Solitaire Game - to kolejny pasjans, w które za free możecie pograć na naszej stronce. Nazwa tego pasjansa jest nieco mylna, ale zabawa jest naprawdę świetna, bo grać będziecie to w klasycznego pasjansa trzy piki, który jest stosunkowo prosty i nawet najmłodsi gracze znakomicie dają sobie z nim radę. Do przejścia w grze Golf Solitaire Game jest kilka plansz, więc mam nadzieję, że nie będziecie się nudzić i chętnie polecicie nas swoim bliskim i znajomym. Co wy na to? Życzymy wam udanej zabawy z grą pasjans Golf Solitaire Game oraz innymi naszymi darmowymi grami online.
Mini Solitaire 2Mini Solitaire 2 - to pasjans bardzo prosty i krótki, jednak można się przy nim świetnie bawić. Jak zwykle musicie złożyć wszystkie karty z planszy na 4 stosach odpowiednio kolorami. Na planszy jednak możecie poszaleć, bo fakt karty trzeba układać na przemian kolorami, jednak z drugiej strony można przenosić całe kolumny kart nawet jak karty nie są odpowiednią kolejnością ułożone. Zapraszam, więc gorąco do zabawy razem z nami :)
Freecell Solitaire 2014Freecell Solitaire 2014 - to kolejny pasjans, przy którym możecie się świetnie bawić na naszym portalu i to w 100% za darmo. Zabawa jest naprawdę fantastyczna mimo iż gra pasjans Freecell Solitaire 2014 nie należy do najprostszych – zresztą jak każdy pasjans freecell, więc nie poddawajcie się od razu po pierwszej porażce tylko ćwiczcie dalej – w końcu to praktyka czyni mistrza. Nieprawdaż? Zapraszam serdecznie do wspaniałej zabawy razem z nami, w kolejnej fantastycznej grze pasjans.
Garfield SolitaireGarfield Solitaire - to przyjemny pasjans z kotem Garfieldem w roli głównej. Postać ta z pewnością nie jest wam obca, tego słodkiego, nieco spasionego kotka, uwielbiającego lazanię kochają dzieci i dorośli na całym świecie. Jeżeli lubicie Garfielda a przy okazji też lubicie pasjanse to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami. Pasjans Garfield Solitaire może być świetnym początkiem dla dzieciaków – jak wiadomo pasjanse to nie tylko znakomita zabawa, ale również i nauka – przede wszystkim cierpliwości i logicznego myślenia. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami.
One Piece SolitaireOne Piece Solitaire - to piracki pasjans pająk, który przykuwa uwagę całkiem przyjemną grafiką, tako nieco kreskówkową, jednak nie oznacza to, że pasjans One Piece Solitaire jest stworzony wyłącznie dla dzieciaków. Wręcz przeciwnie – w tego pasjansa może grać każdy bez wyjątku, a co więcej – jestem pewna, że ci starsi będą mieć jeszcze więcej radości z tego aniżeli dzieciaki. One Piece Solitaire to bardzo fajny pasjans oparty o klasyczne zasady pasjansa pająka, a więc nikt nie powinien mieć z nim problemów. Jeśli chcecie się nieco rozerwać to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami. Pasjans One Piece Solitaire już na was czeka!
Marvel SolitaireMarvel Solitaire - Zapraszam was do zagrania z nami w nową grę pasjans Marvel Solitaire. Przenieś się w świat mitycznych wojowników i walcz by uratować świat przed złymi mocami i zniszczeniem. Całe grono wojowników stoi za Tobą, pokaż swoje zdolności przywódcze i odnieś zwycięstwo w potyczce z ciemną stroną mocy. Jest to bardzo ciekawa i relaksująca gra, która z pewnością umili wam czas spędzony przed komputerem, sam testując tę grę wciągnęła mnie na dłuższy czas zabawy.
Mickey Mouse SolitaireMickey Mouse Solitaire - Myślę, że każdy z nas choć raz w życiu miał styczność z pasjansem pająkiem. Znamy go ze standardowej zielonej planszy i standardowym wyglądzie kart – jest to pospolity pasjans pająk. Twórcy Mickey Mouse Solitaire postanowili powalczyć z nudą i urozmaicili podstawową grafikę znanego nam pasjansa. Standardowe wzory kart i tło planszy zostały zastąpione postaciami z bajki Myszka Miki, przez co pasjans nabiera nowego znaczenia!
Lady Jane SolitaireLady Jane Solitaire - Zapraszam do zagrania w nową gra pasjanse Lady Jane Solitaire. Gra jest odmianą tradycyjnego pasjansa i jej celem jest ułożenie wszystkich kart znajdujących się na planszy w kolejności od Assa do Króla. W grze wykorzystywane są dwie talie kart, karty należy uporządkowywać kolorami. Mam nadzieję, że gra się wszystkim spodoba i osiągniecie jak najlepszy wynik, którym możecie pochwalić się w rankingu. Sprawdzajcie.
Pasjans został zastąpiony grą Hartenjagen
Strawberry Shortcake SolitaireStrawberry Shortcake Solitaire - Przed nami nowa odsłona popularnego Classic Solitaire! Grafika rodem z bajki dla dzieci może nieco zadziwić, ale tez pozytywnie zaskoczyć. Zasady identyczne jak w popularnym pasjansie, a zastosowanie nie tylko dla dorosłych, ale także niezły pomysł dla dzieci. Wiele dzieciaków sięga po komputer w momencie nudy, a rodzice wahają się czy ten sposób na spędzenie wolnego czasu przez dzieci jest właściwy. Wtedy Strawberry Shortcake Solitaire może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jakie pasjanse będą najpopularniejsze w roku 2014? Może pasjans trzy piki? A może pasjans pająk, czyli klasyka gatunku? A może klondike lub freecell, które również od lat cieszą się niezwykłą popularnością? Jest tak wiele różnych pasjansów, że ciężko określić co w tym roku będzie na topie. Cokolwiek by to nie było to mam nadzieję, że będziecie do nas zaglądać i się z nami znakomicie bawić. Oczywiście będziemy wybierać dla was najlepsze pasjanse : )

Pasjanse – zarówno te w wersji klasycznej jak i te online - to gry, które potrafią wciągnąć na długie godziny. Jest to wspaniała zabawa dla małych i dużych fanów gier karcianych. Jest kilkanaście różnych typów pasjansa – jedne są prostsze, inne trudniejsze, ale wszystkie znajdują swoich wielbicieli. Każdy wśród nich może znaleźć coś dla siebie. Pasjanse to ponadczasowe gry, które sądzę, że jeszcze przez długie długie lata będą znajdywały się w czołówce najpopularniejszych gier na świecie.

Jeżeli lubicie gry pasjans to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami, które dla was mamy. Systematycznie pojawiać się tu będą nowe pasjanse, więc zaglądajcie do nas regularnie by nie przegapić świeżynek : ) Oczywiście zapraszamy również do naszych starszych gier pasjans, bo one cały czas są dostępne i niemniej fajne niż te nowości, które będziemy publikować. Jeśli macie wolną chwilkę to łapcie myszki i bawcie się razem z nami – jestem pewna, że miło spędzicie z nami czas.

Serdecznie zapraszamy do zabawy razem z nami i fantastycznymi pasjansami!!!