Pet Party Mahjong

Pet Party Mahjong macie ochotę zagrać w coś innego niż pasjans? Może w grę mahojong? Jeśli lubicie gry mahjong to mamy dla was nową, bardzo fajną propozycję a jest nią gra Pet Party Mahjong. W grze tej klasyczne klocki mahjong zostały zastąpione klockami przedstawiającymi słodkie zwierzaki. Poza tym zasady gry Pet Party Mahjong są takie jak w klasycznej grze mahjong, więc nie powinnyście mieć problemów z jej przejściem. To co w grze Pet Party Mahjong jest fajne to to, że macie do przejścia kilka plansz. Zapraszamy do zabawy!!!

Każdy kto lubi gry mahjong powinien zagrać teraz z nami w Pet Party Mahjong. Jest to nasza nowa propozycja dla małych i dla dużych fanów tego typu gier. Zasady gry w Pet Party Mahjong są identyczne jak w przypadku klasycznej gry mahjong, a więc musicie łączyć klocki w pary składające się z dwóch identycznych klocków, pamiętając że w pary można łączyć tylko te klocki, które nie są blokowane przez inne. Wiadome, prawda?

Klocki zawsze są w jakiś sposób poukładane w grach mahjong na sobie – tutaj w grze Pet Party Mahjong zaraz na początku możecie wybrać jeden z sześciu stylów ustawienia klocków. Niezależnie od wybranego stylu czeka was mnóstwo fantastycznej zabawy. Praktycznie bez ograniczeń :) Żadna z plansz nie jest ograniczona czasowo, aczkolwiek mamy czas, który jednak biegnie do przodu i odpowiada za bonusowe punkty w tej grze mahjong.

Zasady gry Pet Party Mahjong nie są wam obce, więc przejdę do opcji tej gry mahjong. Zacznijmy od lewej strony górnej części ekranu, gdzie znajdziecie czas i bonus. W prawym górnym ekranu macie wyłącznik dźwięków w tej grze mahjong, zaś na dole po prawej znaleźć można podpowiedź, restart misji oraz wyjście z gry. Lewy dolny róg natomiast zawiera ilość zdobytych punktów oraz możliwych ruchów.

No to chyba wszystko o grze Pet Party Mahjong. Jest ona naprawdę fajna, a miła dla oka grafika sprawia, że naprawdę chce się grać w tę grę mahjong. Jest to klasyczna gra mahjong mimo że zamiast klasycznych chińskich znaczków na klockach znajdują się śliczne zwierzątka. To na tyle mojej paplaniny, nie traćmy czasu tylko bawmy się wspólnie z grą Pet Party Mahjong. Polecam również inne gry mahjong, które można znaleźć na naszym portalu a także pozostałe gry darmowe w tym przede wszystkim pasjanse :)

Życzę udanej zabawy z grą Pet Party Mahjong!!!