Piracki Mahjong

Niestety gra nie jest dostępna w wersji html5

Piracki Mahjong Piracki Mahjong - jeśli chcesz przeżyć piracką przygodę to ta gra mahjong jest idealna dla ciebie. Imponująca grafika i 100 leveli do przejścia. Każdy inny, każdy ciekawy. Pułapki, atrakcje, super zabawa przez długie godziny. Jeśli lubisz gry mahjong to niewątpliwie Piracki Mahjong ci się spodoba. Jest to bardzo atrakcyjna gra, która przyciągnie wzrok nawet najbardziej wybrednego gracza. Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić z tą grą mahjong i polecicie ja swoim znajomym. Serdecznie zapraszam!!!

Piracki Mahjong to nasza nowa propozycja gier mahjong, które należą do gatunku gier logicznych i przybyły do nas z Bliskiego Wschodu. Mahjong to gra, która uczy cierpliwości tak jak pasjanse, jednak zwykle każda gra mahjong w tym także Piracki Mahjong ma plansze ograniczone czasowo, a więc z jednej strony cierpliwość, a z drugiej umiejętność szybkiego kojarzenia.

Piracki Mahjong to gra o znakomitej grafice, która niewątpliwie przyciąga wzrok i uwagę. Naprawdę bardzo ciężko wyjść z podziwu co do grafiki jaką ukazuje Piracki Mahjong. Jest to bez wątpienia duży atut tejże gry. Jednak nie jedyny. Drugim wielkim atutem gry Piracki Mahjong jest ilość plansz, bo jest ich tutaj aż 100. Każda oryginalna i ciekawa. Niektóre plansze zawierają pułapki i jeden zły ruch może zaważyć na całej dalszej grze.

Jeśli chodzi o zasady gry Piracki Mahjong to są one klasyczne jak w każdym innym mahjongu. Czyli jakie? Proste. Musicie dopasować dwa takie same klocki, jednak nie możecie ich dowolnie zbierać z planszy, a w taki sposób, że są tylko z jednej strony ograniczone przez inny klocek, a z pozostałych wolne. Jest to całkiem logiczne i po paru minutach gry z pewnością nie będziecie mieć żadnych problemów.

W grze Piracki Mahjong warto zwrócić uwagę na to, co znajduje się u dołu ekranu, a macie tam różne przydatne informacje. W lewym rogu macie włącznik pauzy, obok przycisk, który umożliwia przemieszanie klocków, gdy już nic nie można z nimi zrobić, dalej macie czasomierz – na każdą z plansz macie przeznaczone 5 minut, potem macie pokazaną ilość zdobytych punktów, a w prawym rogu macie wyjście z gry. Pamiętajcie, że jeśli wyjdziecie z gry nie będziecie musieć rozpoczynać jej od nowa, a po prostu na pirackiej mapie możecie wybrać planszę, w której skończyliście.

Piracki Mahjong gwarantuje wam piracką przygodę. Znakomita grafika rodem z filmu o piratach, piracka mapa skarbów, na której zaznaczana jest twoja trasa – to wszystko sprawia, że gra ma w sobie to coś, co zachęca do gry w nią godzinami. 100 plansz to nie mało, a więc czeka was naprawdę mnóstwo znakomitej zabawy i wiele przygód.

Jeśli lubicie gry mahjong to koniecznie musicie zagrać w grę Piracki Mahjong. Gwarantuję znakomitą zabawę. Jeśli Piracki Mahjong to jednak nie to, czego szukacie to zajrzyjcie w inne nasze działy z grami online. Pasjanse i inne gry czekają na was!!!

Życzę pirackiej zabawy i znalezienia mnóstwa skarbów!!!