Platformeye

Platformeye prosta i zabawna gra kulki, która w rzeczy samej jest także grą platformową. Poruszacie się kulką i zbieracie bańki. Kiedy wszystkie bańki uda wam się zebrać możecie iść do wyjścia. Wtedy to przenosicie się do kolejnego etapu, który będzie minimalnie trudniejszy od poprzedniego. Dobre jest to, że macie nieograniczoną ilość żyć i nieograniczony czas gry. Powodzenia : )

Witajcie w świecie Platformeye. Jest to bardzo prosta, a zarazem zabawna gra kulki, gdzie musimy dostać się sterowaną kulką do wyjścia. Żeby jednak wyjść trzeba po drodze zebrać wszystkie niebieskie bańki. Czeka was jednak trochę wysiłku, by nie wpaść na wyrastające tu i ówdzie kolce.
Sterowanie jest bardzo proste, jak cała zresztą gra. Kulką poruszamy za pomocą strzałek: strzałka w lewo – ruch w lewo, strzałka w prawo – ruch w prawo. Jeśli chcemy skoczyć używamy strzałki w górę. No i to tyle o sterowaniu. Przyda się trochę zręczności i zwinne palce, wtedy o wiele prościej się gra.
W grze nie ma ograniczenia czasowego, a więc nie musicie się spieszyć i możecie skutecznie przemyśleć każdy wasz ruch. Macie też nieograniczoną ilość żyć, możecie dowoli wpadać na kolce bez żadnych konsekwencji. Ilość waszych wpadek wyświetla się w prawym dolnym rogu. Nigdzie nie ma punktów, bo to nie istotne w tej grze kulki. Ważne jest by wyprowadzić kulkę bezpiecznie z dzikiego jej świata. Aby to jednak zrobić trzeba przejść wszystkie kolejne etapy, w tym celu zbieramy w każdym wszystkie bańki, włazimy do wyjścia i gramy w kolejny etap, który jest minimalnie trudniejszy od poprzedniego.
Prawda, że prosta gra? Idealna gra kulki dla najmłodszych wielbicieli gier online. No i zabawna, nawet czasem bardzo – jak tak skaczesz kulką w przepaść z kolcami, zabawne :D A jak to robisz w celu zdobycie bańki, to można rzec, że to bohaterski wyczyn, który w kontekście gry jest również zabawny : )
Mam nadzieję, że ta gra przypadnie wam do gustu. Prosta, bo prosta, ale świetnie relaksuje. Jest dobra nie tylko dla dzieci, ale w sumie to dla wszystkich. Pograć każdy może, gdy jest wolna chwila. Jeśli jednak gra ta wam się nie spodobała, zapraszam do działu kulki, gdzie znajdziecie cały zestaw gier o różnym stopniu trudności i różnego typu. Są tam bardziej klasyczne gry kulki, a także całkiem nowe ich implementacje. Gry zupełnie odmienne od tradycyjnych kulek, jak np. ta, w którą macie teraz okazję zagrać, a także takie, które są wierną kopią starych, dobrych windowsow’wych kulek, przy których pewnie nie raz spędzaliście noce, bo tak miło się grało. Sądzę, że zbiór gier kulek, który dla was przygotowaliśmy zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Polecam również inne gry, które znajdziecie na naszym portalu – naprawdę warto zajrzeć do innych działów. Udanej zabawy : )