PokerStar

PokerStar zostań gwiazdą sobotniej nocy w jednym z kasyn w Vegas. Zagraj z nami w hazardową grę karcianą jaką jest poker i poczuj gorączkę sobotniej nocy w Vegas. Nie myśl jednak, że to taki zwykły poker. Nie masz wszystkich kart w ręku, a więc ryzykujesz i grasz z nami? Gwarantuję niezapomnianą przygodę ;)

Przenieś się z nami do Vegas i zaszalej w jednym z kasyn, gwarantuję niezapomnianą przygodę. Jeśli masz w sobie żyłkę hazardzisty zagraj z nami w pokera. Gra karciana PokerStar ma całkiem niezła grafikę i świetnie wprowadza w klimat kasyna. Nie wierzysz? Sam spróbuj, sądzę że wciągniesz się na maksa. Mamy zielony stół, gracz wokół niego, krupiera i panie kelnerki, które usłużnie podają to, czego klient potrzebuje. Klient nasz pan, zwykło się powiadać, a w takim kasynie szczególnie. Jednej nocy można stać się milionerem, bądź też tej jednej nocy stracić można wszystko. Ryzykujesz?

PokerStar to gra w pokera, ale nie taka zwykła. Nie macie w ręku pięciu kart, a tylko dwie, resztę ma krupier i w swoim czasie karty te ukaże, a wtedy, albo masz szczęście i wygrywasz, albo prześladuje cię pech i pulę zgrania, któryś z przeciwników. Ryzyk fizyk. Poza tym zasady jak w pokerze:
Poker królewski (Royal flush ) -> Dziesiątka, Walet, Dama, Król i As w jednym kolorze. Poker (Straight flush ) -> Strit w kolorze. Kareta (Four of a kind ) -> Cztery karty o tej samej wartości Ful (Full house ) -> Trzy karty o takiej samej wartości i dwie karty o innej takiej samej wartości (trójka i para). Kolor ( Flush ) -> Pięć kart w tym samym kolorze. Strat ( Straight ) -> Pięć kart ułożonych po kolei. Trójka (Three of a kind ) -> Trzy karty tej samej wartości. Dwie pary ( Two pairs ) -> dwie pary kart o tej samej wartości.

Jak to w kasynie nie może obejść się bez pieniędzy. Każdy gracz ma swoją kolej na postawienie stawki. Na początku wszyscy rzucają na stół 250. Następnie, gdy przychodzi kolej na ciebie klikasz Call z ustawioną stawką dla wszystkich, jaka w danym rozdaniu może być minimalnie złożona, bądź wybierasz Raise i zwiększasz swoją stawkę. Możesz też iść na całego i kliknąć ALL IN. Jeśli czujesz, że to nie twoja karta klikasz Fold i rzucasz karty na stół. W czasie gry pojawia się również taka możliwości jak Check, czyli sprawdzenie kart.

Twój człowieczek to ten u dołu ekranu na samym środku. Jeśli chcesz sprawdzić ile masz na koncie najedź myszka na jego głowę to wtedy sprawdzisz sumkę. Podobnie możesz zrobić z przeciwnikami. Gra dobiega końca, kiedy na twoim koncie nic nie zostanie, albo wszystkim przeciwnikom opróżnisz kieszenie. Your choise :P

Życzę wspaniałej zabawy i samych wygranych, tak być jako milioner wyszedł / wyszła z kasyna, a nie na minusie. Pamiętaj, że nie zawsze warto ryzykować wszystkiego co się ma. Udanej zabawy !!! :)