Pryskające kryształki

Pryskające kryształki to świetna gra logiczna, która nawiązuje to kochanych szczególnie przez kobiety gier pryskające bańki. W grze Pryskające kryształki zostajecie wyposażeni w armatkę z kolorowymi kryształkami po to, aby strzelać do innych kryształków i w ostateczności oczyścić z nich planszę. Wciągająca gra logiczna, która dostarcza mnóstwa wspaniałej zabawy, a także przy okazji pobudza nieco szare komórki do myślenia. Gra godna polecenia zarówno małych jak i dużym fanom gier logicznych, a także gier pryskające bańki. Życzę udanej zabawy z grą Pryskające kryształki.

Pryskające kryształki to gra logiczna, której zasady niewątpliwie wszystkim są znane. W grze Pryskające kryształki strzela się kryształkami z armatki tak, aby ułożyć na planszy obok siebie co najmniej trzy jednakowe kryształki. Co wam to przypomina? No właśnie – znaną i kochaną przez was klasyczną grę pryskające bańki, która na naszym portalu cieszy się ogromnym waszym zainteresowaniem.

Pryskające kryształki jak na grę logiczną charakteryzuje się prostymi zasadami i jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Z grą Pryskające kryształki na pewno nie będziecie się nudzić, a wręcz przeciwnie będziecie się znakomicie bawić. Proste zasady, opcji do zapamiętania też nie wiele, cel gry jeden – oczyścić planszę z kryształków, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów.

Wydawać może się to proste – postrzelam kryształkami i wygram. Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że w grze Pryskające kryształki po każdym ruchu, który nie niesie za sobą ułożenia obok siebie co najmniej trzech jednakowych kryształków, które zostaną usunięte z planszy, odejmowany zostanie wam jeden kryształ, z tych, które są umieszczone po lewej stronie ekranu. Ich ilość się zmienia, więc nie należy się sugerować tym, że następnym razem znów ich będzie 4, a więc 4 szanse, żeby coś usunąć z planszy. Z odjęciem kryształu nic się jeszcze szczególnego nie wiąże, ale jeśli odjęte zostaną wszystkie tam dostępne to kryształki na planszy się obniżają i znów jest ich więcej.

Do gry w Pryskające kryształki jest nam potrzebna jedynie myszka, gdyż to dzięki niej sterujemy armatką z kryształkami. Z ważniejszych kwestii to może jeszcze tyle, że na dole na środku ekranu można zobaczyć ile zdobyło się punktów, a w prawym dolnym rogu można wyłączyć dźwięki w grze, jeśli by one kogoś drażniły. I to w zasadzie tyle. Jeśli chcecie wyjść do głównego menu gry to kliknijcie END w lewym dolnym rogu.

Gry logiczne uczą często cierpliwości, szybkiego kojarzenia i logicznego myślenia. Gra Pryskające kryształki dostarcza ponadto wspaniałej rozrywki na długie godziny. Jestem pewna, że ta gra logiczna przypadnie wam do gustu i będziecie się znakomicie przy niej bawić. Zapraszam również do zagrania w inne nasze gry logiczne.