Pyramid Solitaire Mummys Course

Pyramid Solitaire Mummys Course to bardzo fajny, wieloetapowy pasjans, w którym przyda się zdolność liczenia do 13, ponieważ zadaniem w tej grze jest dobieranie kart w pary, tak aby suma ich wartość stanowiła 13. Jest to zadanie bardzo proste, ale całą grę pasjans Pyramid Solitaire Mummys Course nie tak łatwo jest przejść ponieważ wszystko w dużej mierze zależy od ustawienia kart na planszy. Wierzę jednak, że znakomicie sobie z tym poradzicie i będziecie się świetnie bawić. Przenieście się z nami do starożytnego Egipt i przeżyjcie niesamowitą przygodę w świecie tej gry pasjans. Gwarantuję, że zabawa jest znakomita. Powodzenia!!!

Pyramid Solitaire Mummys Course to stosunkowo prosta gra pasjans, w której macie do przejścia kilkanaście ciekawych plansz. Wszystkie plansze utrzymane są w klimacie starożytnego Egiptu, dlatego też cała gra wprowadzi was w magiczny świat. Z grą pasjans Pyramid Solitaire Mummys Course można się naprawdę znakomicie bawić i każdy powinien choć raz spróbować zagrać w tę grę. Zasady tej gry pasjans są bardzo proste – trzeba dobierać karty w pary tak, aby suma ich wartości dawała 13. Kiedy oczyści się całą planszę z kart to przechodzi się do kolejnej rundy.

Karty w grze pasjans Pyramid Solitaire Mummys Course dobiera się w pary w bardzo prosty sposób, a mianowicie poprzez kliknięcie najpierw na jednej z kart a potem na drugiej. Trzeba jednak pamiętać, aby dane karty po zsumowaniu dawały 13. W tym celu warto zapamiętać, że karty od 2 do 10 są warte tyle, ile wskazuje ilość oczek, as ma wartość 1, walet 11, dama 12, a król 13 – w przypadku króla nie trzeba go łączyć z żadną inną kartą. Proste?

Pewnie, że proste, choć wiele zależy od ułożenia kart na planszy, bo należy w tej grze pasjans pamiętać o jeszcze jednej ważnej kwestii, a dokładnie o tym, że w pary można dobierać tylko karty nie zablokowane przez inne. Nieco to utrudnia grę w Pyramid Solitaire Mummys Course, ale myślę że dacie sobie radę.

Podczas gry w pasjansa Pyramid Solitaire Mummys Course warto zapamiętać również dostępne w nim opcje. Tak, więc w lewym górnym rogu tej gry pasjans (zaczynając od góry) znajdziecie: ilość zdobytych punktów, bonus czasowy oraz numer planszy, w którą gracie. W lewym dolnym rogu tej gry pasjans znajdziecie pole oznaczone jako TEMP CARD STORE, w którym możecie położyć dowolną kartę z planszy, pamiętając o tym, że może znajdować się tam tylko jedna karta. W dowolnej chwili tę kartę można w grze Pyramid Solitaire Mummys Course połączyć w parę z inną. Obok tego pola w tej grze pasjans znajdziecie stos z kartami, z którego możecie dobierać karty, jeśli z tych na planszy już nic nie da się zrobić. Na koniec warto spojrzeć w prawy dolny róg gry pasjans Pyramid Solitaire Mummys Course, gdzie (od góry) znajdziecie przycisk odpowiadający za wyłączenie dźwięków, przycisk wyjścia do MENU, który działa jako pauza oraz przycisk UNDO, który cofa ostatnio wykonany ruch.

Gra pasjans Pyramid Solitaire Mummys Course wydaje się być bardzo prosta, bo do 13 potrafią już liczyć dzieci w szkole podstawowej. Liczenie faktycznie jest proste, ale sama gra w pasjansa Pyramid Solitaire Mummys Course może sprawić trochę problemów w przypadku, gdy żadne karty nie będą chciały z łatwością dawać 13. Może będziecie musieć zagrać kilka razy, by w końcu przejść choć jedną planszę w tej grze pasjans, ale nie poddawajcie się, bo naprawdę ta gra pasjans jest warta zagrania i polecenia kolejnym osobom.

Polecam wszystkim gorąco grę Pyramid Solitaire Mummys Course, a także zachęcam wszystkich do zagrania w inne nasze gry pasjans oraz inne gry darmowe, które są dostępne na naszym portalu. A teraz już łap myszkę i przenoś się z nami do starożytnego Egiptu by zagrać w grę Pyramid Solitaire Mummys Course. Poczuj niesamowity klimat starożytności i baw się znakomicie układając jednego z najprostszych pasjansów. Jesteś gotowy/a na taką przygodę? To zapinaj pasy i ruszamy – niezapomniana przygoda i brak nudy gwarantowane!!!

Powodzenia!!!