Qubes

Qubes – niezwykle wesoła gra logiczna, w której naszym zadaniem jest usunięcie w ustalonym z góry czasie odpowiedniej ilości kolorowych etykietek z planszy. Zadanie jest tym trudniejsze im wybierzemy wyższy level, a mamy ich do dyspozycji aż 20. Qubes to komiczne i złośliwe etykietki, które wyśmiewają nasze wszystkie błędne posunięcia, a na dodatek potrafią założyć blokadę w postaci łańcucha na kłódkę, na swoje etykietki abyśmy nie mieli możliwości ich usunięcia a tym samym pokonania levelu.

Etykietkami Qubes sterujemy za pomocą myszki, wypatrujemy uważnie na planszy, które z Qubes można złączyć w 3 lub więcej etykietek tego samej barwy. W momencie, kiedy spostrzeżemy że jesteśmy w stanie połączyć te etykietki ze sobą według ustalonej zasady, klikamy na wybrane Qubes co powoduje ich piruet i jednoczesne zniknięcie. Wybór Option umożliwia nam ustawienie dźwięku podczas gry, tzn. muzyki i dodatkowych efektów mających swoje uzasadnienie w grze. Dalej przechodzimy do Play i nie pozostaje nam już nic do dodania jak tylko życzyć przyjemnej zabawy.

Jeżeli lubicie wyzwania to proponuję rzucic okiemn na tabelę wyników dla każdego poziomu. Mi udało się wykręcić 1403180 punktów na pierwszym poziomie :) Czekam na osobę która mnie pobije.