Red Classic Solitaire

Red Classic Solitaire to prosty, klasyczny pasjans, który swą nazwę zawdzięcza czerwonemu kolorowi kart. Zasady w tej grze pasjans są takie, iż musicie układać karty na stole na przemian kolorami od króla do dwójki i ostatecznie złożyć je na asach u góry ekranu, a więc nic codziennego – typowe zasady, jakie mamy w grach pasjans. Jeżeli lubicie klasyczne pasjanse to z pewnością gra Red Classic Solitaire przypadnie wam do gustu. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami. Pasjanse czekają!!!

Lubicie klasyczne pasjanse? Jeśli tak to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami i grą Red Classic Solitaire. Jest to bardzo prosty pasjans, który da wam wiele wspaniałej zabawy i mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Klasyczne pasjanse mają to do siebie, że ich zasady są oczywiste i nikt nie ma z nimi problemów. Jakie, więc zasady ma pasjans Red Classic Solitaire?

W grze pasjans Red Classic Solitaire macie do przejścia w zasadzie tylko jedną planszę, jednak każde kolejne uruchomienie gry Red Classic Solitaire daje wam nowy układ kart, więc tak naprawdę nudzić się nie będziecie. W tej grze pasjans karty na stole musicie układać na przemian kolorami od króla do dwójki, a asy składacie w prawym górnym rogu ekranu. Na tych asach układać będziecie karty w danym kolorze od dwójki do króla, kiedy wszystkie karty ze stołu znajdą się na asach to wygrywacie.

Proste? Oczywiście, że tak. Klasyczne pasjanse nigdy nie były trudne, no może prawie nigdy – zależy w końcu od wersji. Pasjans skorpion czy freecell do najprostszych w końcu nie należą. Jeżeli jednak lubicie proste pasjanse, w których nie musicie się stresować to polecam wam grę Red Classic Solitaire.

Co jeszcze warto wiedzieć o grze Red Classic Solitaire? Może tylko tyle, że jest to pasjans nieograniczony czasowo, więc nie ma tu przycisku pauzy, macie natomiast przycisk RESTART, znajdujący się w lewym dolnym rogu tej gry pasjans. Obok RESTARTu macie licznik punktów, a w lewym górnym rogu ekranu tej gry pasjans macie podane karty, które możecie dobierać. Liczby, które tam widzicie pokazują ile kart na stosie zostało do końca – kiedy karty się tam skończą – wasza gra również dobiegnie końca.

Polecam wam gorąco grę pasjans Red Classic Solitaire, mimo iż na pierwszy rzut oka nie zachwyca ona grafiką. Jest to jednak gra pasjans stosunkowo stara, więc nie ma się co dziwić. Bawcie się razem z nami przy grze Red Classic Solitaire, a także grajcie w inne nasze pasjanse. Zapraszamy.