Russian Solitaire

Russian Solitaire to kolejny z pozoru bardzo prosty pasjans, w którego zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Pasjans Russian Solitaire to gra dl każdego, ale UWAGA – przyda wam się co nieco cierpliwości. Dlaczego? Dlatego, że wcale nie tak łatwo jest przejść tą grę. Karty niby możecie przekładać całymi kolumnami, nawet jak nie są kolejno ułożone, ale z drugiej strony można je przekładać tylko na ten sam kolor i oczywiście wg zasady, że kładziona karta jest o oczko mniejsza niż ta, na którą ją pokładamy. Grę Russian Solitaire przechodzi się wtedy, gdy wszystkie karty zostaną złożone w prawym górnym rogu ekranu od asa do króla. Dacie radę? Powodzenia!!!

Pasjans Russian Solitaire to fajna zabawa dla małych i dużych o ile... o ile ma się co nieco cierpliwości, a to dlatego, że nie jest to najprostszy pasjans na naszym portalu. Niech nie zmyli was różowy, cukierkowy wygląd – ta gra pasjans jest naprawdę dość skomplikowana tak, więc trzymam za was kciuki!!!

Z pozoru nic trudnego w grze pasjans Russian Solitaire nie ma - trzeba wszystkie karty z planszy złożyć w specjalnych polach w prawym górnym rogu ekranu. Karty mają być tam składane odpowiednio kolorami od asa do króla, a więc tradycyjnie jak zawsze. Różnica jest na przekładaniu kart na planszy – trzeba je również składać kolorami, oczywiście w kolejności od największej do najmniejszej ilości oczek. Można jednak przenosić całe kolumny kart a nie tylko pojedyncze kart. Co więcej – karty w kolumnach nie muszą być wcale kolejno ułożone!!!

Mimo takiego udogodnienia gra pasjans Russian Solitaire wcale nie jest łatwa do przejścia. Dla ułatwienia macie jeszcze 3 cofnięcia ruchu – znajdziecie je w prawym dolnym rogu. Z innych opcji ważne jest to, że w lewym górnym rogu macie czas, który nieubłaganie ucieka, a więc zwróćcie na niego uwagę. Idąc dalej w prawo znajdziecie ilość zdobytych punktów, pauzę, restart planszy, zmianę wyglądu kart, a także wyłącznik dźwięków i muzyki w grze.

I tak z pozoru cukierkowa, słodka gra okazuje się dość gorzką do przełknięcia, ale ja wierzę w was i wasze umiejętności. Jestem pewna, że znakomicie dacie sobie z nią radę i przejdziecie ją w całości. Oczywiście zamieszczamy ranking najlepszych graczy w grze pasjans Russian Solitaire. Zobaczcie jak jesteście dobrzy w te kart :) Rosyjski pasjans czeka na was – nie dajcie się pokonać!!!