Safari Mahjong

Safari Mahjong to gra mahjong, która przeniesie cię na dzikie Safari, gdzie musisz składać w pary identyczne klocki lub klocki, które połączone razem dają jeden cały obrazek. Gra Safari Mahjong jest wieloplanszowa i aby przejść do kolejnej planszy nie wystarczy tylko usunąć wszystkie klocki, ale również ułożyć specjalną układankę. Na każdą z misji macie określoną ilość czasu – układanka nie ma żadnego limitu. Zagrajcie z nami w Safari Mahjong i bawcie się znakomicie. Wspaniała przygoda czeka : )

Safari Mahjong to gra mahjong dla każdego i małego i dużego. W grze tej przenosicie się na Safari by tam pograć co nieco w klasyczną grę mahjong, w której jednak tradycyjne klocki zostały zastąpione klockami przedstawiającymi różne zwierzątka np. słonie. Celem gry mahjong jest oczywiście dopasowanie klocków w pary tak, aby zostały one usunięte z planszy. Zwykle muszą to być te same obrazki, jednak w grze Safari Mahjong zdarza się również, że będą to dwie połówki jednego obrazka, które w całości utworzą jakieś zwierzątko.

Safari Mahjong to bardzo prosta gra mahjong, która jednak każdą planszę ma ograniczoną czasowo. Czas znajdziecie na górze ekranu po prawej tuż obok 3D/2D, które oznacza zmianę spojrzenia na układ klocków. Idąc w lewo w grze Safari Mahjong macie numer levelu, w który gracie łamany przez ilość plansz, która ogólnie jest dostępna w grze. Następnie znajdziecie ilość zdobytych w grze Safari Mahjong punktów oraz podpowiedź. Na dole ekranu tej gry mahjong znajdziecie kolejne opcje a są od lewej: menu, włącznik pauzy, przemieszanie klocków na planszy, wyłącznik dźwięków i muzyki w grze.

To już wszystkie opcje tej gry mahjong. Jak widać nie jest ich wiele. Do gry w Safari Mahjong potrzebna wam będzie jedynie myszka, więc ze sterowaniem również nie powinniście mieć żadnych problemów. Jeżeli więc macie wolną chwilę i lubicie gry mahjong to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami – jestem pewna, że będzie ona znakomita. Grajcie z nami w Safari Mahjong i przeżyjcie niesamowitą przygodę w dziczy. Dzięki tej grze możecie również poznać zwierzątka, które żyją na safari, a jest to wiedza dość przydatna w szkole podstawowej.

Gry mahjong są różne, jedne bardziej nas kręcą inne mniej. Mam nadzieję, że gra Safari Mahjong bardzo wam się spodoba i chętnie polecicie ją swoim znajomym. Safari Mahjong to gra mahjong dla każdego bez względu na wiek. Polecam wam ją gorąco i zachęcam również do zagrania w inne nasze gry mahjong – mamy ich na naszym portalu całe mnóstwo. Grajcie i zdobywajcie dużo punktów by zająć wysoką lokatę na liście graczy. Powodzenia!!!