Secret Double Klondike

Secret Double Klondike to klasyczny pasjans klondike, ale rozgrywany dwoma partiami kart. Mamy więc nie tylko 4 stosy do ułożenia, ale aż osiem :) Tradycyjnie stosy składamy u góry ekranu na specjalnie wyznaczonych polach. Układamy tam karty kolorami od asa do króla. Zadanie z pozoru banalne, ale tak de facto nie będzie zbyt lekko. Musicie uzbroić się w cierpliwość – tym bardziej, że ta gra pasjans ograniczona jest czasowo.

Jeśli lubicie grać w klasyczne pasjanse to gra Secret Double Klondike na pewno przypadnie wam do gustu. Nie ma tutaj żadnych udziwnień – zasady są takie jak nawet w najstarszych pasjansach typu klondike. Różnica jest taka, że macie tu wszystko podwójne – dwa króle kier, dwie damy karo i tak dalej i tak dalej. Jak już wspomnieliśmy u góry układacie standardowo wszystkie karty na stosach – kiedy wszystkie karty się tam znajdą to wygrywacie.

Jak układać karty na planszy w grze Secret Double Klondike? Nic skomplikowanego (jeśli chodzi o zasady :P ). Karty układacie od króla do dwójki na przemian kolorami - czarny / czerwony lub czerwony / czarny. Przekładać między kolumnami możecie całe kolejno ułożone sekwencje kart. W puste kolumny można przełożyć tylko króla lub sekwencję z kart jeśli zaczyna się od króla. Jeśli na planszy zabraknie wam kart do przekładania możecie je dobrać ze stosu, który znajduje się po lewej stronie ekranu. Kiedy karty na tym stosie się skończą klikacie RESET i będziecie mogli rozpocząć przeglądacie stosu od początku.

Jeśli chodzi o opcje tej gry pasjans to nie ma ich tu zbyt wiele. Na dole od lewej macie: pauzę, ilość zdobytych punktów, czas jaki wam pozostał do końca gry oraz wyłącznik dźwięków oraz muzyki w tej grze pasjans. I to tyle z kwestii technicznych – jak mówiliśmy – nie ma ich wiele.

Pasjans Secret Double Klondike czeka już na was – łapcie myszki i bawcie się teraz razem z nami. Gwarantujemy, że zabawa będzie wyśminita. Koniecznie zagrajcie również w inne nasze gry pasjans, których nie brakuje na naszym portalu. Nasze pozostałe darmowe gry online również są niczego sobie, tak więc możecie naprawdę miło spędzić czas bawiąc się i grając razem z nami.