Shape Mahjong

Shape Mahjong jeśli nudzą was klasyczne gry mahjong to mamy dla was coś wyjątkowego – jest to gra mahjong, w której nie składacie klocków parami – szukając dwóch identycznych, a składacie z klocków konkretne kształty - 2, 3 lub 4 elementowe – w zależności od kształtu. Kształty są różne, a ich elementy bardzo podobne, więc uważajcie. Ta gra mahjong jest wieloplanszowa, a każda plansza jest ograniczona czasowo – czasu jednak jest na tyle dużo, że na pewno każdy zdąży złożyć wszystkie kształty w całość. Oczywiście w grze Shape Mahjong obowiązują standardowe zasady, czyli nie można łączyć z sobą tych klocków, które są zablokowane przez inne. Powodzenia!!!

Gry mahjong z reguły niewiele się różnią pomiędzy sobą – ewentualnie wzorem na klockach czy tłem gry oraz tym czy jest czy nie ma ograniczenia czasowego. Nasza nowa gra mahjong – gra Shape Mahjong różni się jednak od wszystkich dość znacznie, gdyż nie szukacie tutaj dwóch identycznych klocków a składacie klocki w konkretne kształty np. gwiazdkę, trójkąt czy prostokąt. Klocki mogą być dwu, trzy lub nawet cztero elementowe.

Pozostałe zasady w grze Shape Mahjong pozostają standardowe, czyli łączyć możecie tylko wolne, niezablokowane przez inne klocki elementy. Wszystkie akcje w grze Shape Mahjong wykonujecie za pomocą myszki, a więc również standardowo. Praktycznie jak to zwykle w grach mahjong bywa macie kilka plansz do przejścia, a każda z plansz jest ograniczona czasowo. Jednak nie martwcie się na zapas – czasu w grze Shape Mahjong jest naprawdę sporo, więc żadnych problemów być nie powinno.

Jeśli chodzi o czas i inne opcje gry Shape Mahjong to znajdziecie je u góry ekranu. Tam od lewej macie: ilość zdobytych punktów, czas, SHUFFLE, czyli przemieszanie, HINT, czyli podpowiedź, PAUSE, czyli pauza oraz wyłącznik dźwięków i muzyki.

Im szybciej będziecie przechodzić kolejne plansze gry Shape Mahjong tym więcej dodatkowych punktów trafi na wasze konto. Punkty są istotne jeśli chcecie zająć wysokie miejsce na liście graczy. Listę graczy zamieszczamy tutaj w opisie – sprawdźcie, gdzie się uplasowaliście. I co jesteście w czołówce?

Shape Mahjong to naprawdę bardzo interesujący mahjong dla małych i dużych fanów naszego portalu. Jest to mahjong inny niż wszystkie, więc na pewno będziecie się przy nim znakomicie bawić. Jeśli nudzą was klasyczne gry mahjong to koniecznie zagrajcie z nami w grę Shape Mahjong.

Oczywiście polecamy również inne nasze gry mahjong – mimo że są klasyczne to można się przy nich fajnie bawić, a także ćwiczyć swoją zdolność szybkiego kojarzenia i logicznego myślenia. Zapraszamy serdecznie do zabawy już teraz!!!