Shiny Beach Solitaire

Shiny Beach Solitaire to wakacyjny pasjans, który przeniesie was na gorącą plażę. Tęsknicie za wakacjami? My bardzo – tym bardziej, że śnieg zaczyna sypać jak oszalały. Kiedy za oknami mróz i śnieg fajnie jest się nieco rozgrzać grając w słonecznego pasjansa Shiny Beach Solitaire. Macie ochotę na taką rozgrzewkę? Jeśli tak to szybko łapcie myszki w dłonie i bawcie się razem z nami. Ten pasjans to wersja trzy piki, więc nikt nie powinien mieć z nim problemów. Gra Shiny Beach Solitaire jest jednoplanszowa, ale zabawa i tak jest znakomita. Tak, więc zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami – nie marnujcie ani chwili dłużej!!!

Mmmmm wylegiwać się znów na gorącym piasku i słuchać szumu morza... Marzenie... A tymczasem za oknami zima sroga :) Co w takiej sytuacji począć? Zagrać w gorącego pasjansa Shiny Beach Solitaire w wersji trzy piki :) Macie ochotę na taką rozrywkę? Mam nadzieję, że tak, bo pasjans Shiny Beach Solitaire już na was czeka. Nie marnujcie czasu tylko bawcie się razem z nami!!!

Gra Shiny Beach Solitaire to pasjans trzy piki, a więc jeden z najprostszych jakie są obecnie popularne wśród tego typu gier. W pasjansie trzy piki chodzi o to, aby składać karty na specjalnym stosie w takim układzie, że kładziona karta musi być o oczko mniejsza lub większa od tej, która aktualnie znajduje się na wierzchu stosu. Jeśli na planszy nie ma kart, które mogłyby być użyte to należy kliknąć na talię kart w lewym dolnym rogu ekranu. Proste?

Z pewnością. No to jeszcze słów kilka na temat opcji jakie są dostępne w grze pasjans Shiny Beach Solitaire. Tak więc na górze na środku ekranu macie czas, ale nie bójcie się nie biegnie on w dół i nie zobaczycie GAME OVER :) Czas ten po prostu mierzy jak długo gracie z nami w tego oto pasjansa. Pozostałe opcje jakie posiada ten pasjans dostępne są na dole ekranu od lewej. Tam znajdziecie: ilość zdobytych punktów, stronę autora, pauzę, restart gry, cofnięcie ruchu oraz wyjście z gry Shiny Beach Solitaire. Oczywiście wszystkie akcje w tej grze pasjans tradycyjnie wykonujecie za pomocą myszki.

No to chyba już wiecie wszystko co powinniście wiedzieć na temat gry pasjans Shiny Beach Solitaire. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu i będziecie się przy niej znakomicie bawić. Nie ma tu plansz do przejścia, ale mimo to ta gra pasjans jest naprawdę fajna i godna polecanie – szczególnie, gdy zima doskwiera i tęskno wam za wakacjami. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami!!!