Space Rolling

Space Rolling to kulki zuma, które przeniosą cię w przestrzeń kosmiczną, gdzie będziesz mógł/mogła zagrać w fantastyczną grę zuma. Do przejścia masz aż 15 różnych plansz, w których cel jest jeden - usunąć wszystkie kulki z wężyka zanim dojdzie on do końca tunelu. Uda wam się? Myślę, że tak, bo tak gra zuma jest naprawdę bardzo prosta. Jeśli lubicie gry zuma to zagrajcie z nami grę Space Rolling - jestem pewna, że nie pożałujecie i będziecie się znakomicie bawić w kosmicznym świecie gier kulki online. Zapraszam gorąco do zabawy!!!

Space Rolling to fantastyczna gra zuma, która przeniesie was w przestrzeń kosmiczną. W tej grze kulki zuma macie do przejścia 15 bardzo fajnych plansz, które różnią się od siebie torem, po którym biegną kulki. Zasady gry Space Rolling są takie jak w przypadku wszystkich gier zuma, ale dodatkowo czekają tu na was bonusy, dzięki którym gra stanie się o wiele prostsza. Ogólnie rzecz biorąc te kulki zuma są bardzo proste, choć z każdą kolejną planszą robi się coraz trudniej.

Gry zuma to jedna z odmian gier kulki, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jeśli jesteście fanami/fankami gier zuma to zapraszam was do zabawy razem z nami. Na naszym portalu znajdziecie najlepsze gry zuma, w które możecie pograć zupełnie za darmo. Piszecie się na to? Mam nadzieję, że tak, bo kulki zuma już czekają na ciebie. Łap myszkę i zaczynaj zabawę w kosmicznym świecie Space Rolling.

Space Rolling to gra zuma oparta na klasycznych zasadach, co oznacza, że macie trasę, po której biegną sobie kulki jedna za drugą, a twoim zadaniem jest strzelanie do nich z armatki umieszczonej na środku planszy w taki sposób, aby obok siebie znalazły się co najmniej 3 identyczne kulki zuma. Jeśli tak się stanie zostają one usunięte z planszy, a kiedy uda ci się usunąć wszystkie kulki z wężyka to przechodzisz do kolejnego etapu, a masz ich tu do przejścia aż 15! Jeśli jednak nie uda ci się usunąć kulek i dojdą one do końca trasy to niestety twoja gra w Space Rolling dobiega końca.

Ta gra zuma nie jest ograniczona czasowo, choć na górze ekranu możecie zobaczyć czasomierz - odmierza on jednak ilość czasu jaką poświęciliście na grę i bonus punktowy jaki dostaniecie - im wcześniej uda wam się przejść planszę w rze Space Rolling tym bonus puktowy będzie większy. Czasem czas w tej grze kulki zuma zmieni bieg i będzie biegł w dół odmierzając w ten sposób koniec jakiegoś bonusa, a bonusy mamy tutaj różne. W grze Space Rolling znajdziecie takie bonusy jak bomba, celownik, cofnięcie się wężyka do tyłu oraz spowolnienie wężyka - wszystkie te bonusy są bardzo pomocne w grze, więc nie obawiajcie się ich zbierać.

Jak widać zasady tej gry zuma są bardzo proste i z pewnością każdy da sobie radę i szybko przejdzie 15 leveli, jakie są nam zaoferowane w grze Space Rolling. Spójrzmy jeszcze na dostępne w grze zuma Space Rolling opcje. W lewym górnym rogu znajdziecie numer planszy w jaką aktualnie gracie, obok niej znajdziecie zegar, a dalej ilość zdobytych punktów oraz przycisk MENU, który jednak wcale nie działa jako pauza, a jedynie pozwala na wyjście z gry. W prawym dolnym rogu znajdziecie ikonę głośnika, za pomocą której wyłączycie dźwięki w tej grze zuma.

Podczas gry w Space Rolling warto również zadbać o wielokrotne usuwanie kulek zuma, bo wtedy dostaje się większą ilość punktów. Warto też uważnie obserwować planszę i jeśli widzicie gdzieś migającą gwiazdę czy planetę to koniecznie strzelcie w nią kulką - dostaniecie wtedy bonusowe punkty energii. Ciekawe? Myślę, że nawet bardzo. Ta gra zuma oferuje nam naprawdę wiele dobrej zabawy i mnóstwo niespodzianek, dlatego zachęcam was do zabawy razem z nami i grą Space Rolling.

Życzę wspaniałej podróży w kosmiczny świat Space Rolling.