Spider Solitaire

Kto się boi pająka? Pasjansa pająka rzecz jasna :P Nikt? To świetnie, że mamy tutaj takich odważnych graczy :) Zapraszam więc serdecznie do zabawy w nowej odsłonie tego pasjansa - Spider Solitaire. Jest to klasyczny przypadek i nie mamy tu żadnych niuansów, więc jest to idealna gra dla tych, którzy cenią sobie stare, dobre gry pasjans. Aaa no – może jest jeden niuans – mamy do wyboru 3 poziomy trudności.

Poziom wybieracie zaraz po kliknięciu PLAY. Najłatwiejszy to rozgrywka tylko jednym kolorem, średni poziom – dwoma kolorami, a najtrudniejszy – czterema kolorami. Niezależnie od wybranego poziomu na planszy karty układanie kolumnami od króla do asa. Kiedy macie całą taką sekwencję kart to ląduje ona na specjalnie wyznaczonym miejscu. WAŻNE, aby sekwencja została usunięta z planszy wszystkie karty muszą być nie tylko kolejno ułożone, ale też muszą być tego samego koloru.

Wszystkie akcje w grze Spider Solitaire wykonujecie oczywiście za pomocą myszki. Jeśli zaś chodzi o opcje to wszystko macie u góry ekranu. Zaczynając od lewej znajdziecie tam: punkty, które udało wam się zdobyć, ilość wykonanych ruchów, restart planszy, pomoc, wyłącznik dźwięków oraz wyjście z gry.

Co do samej rozgrywki to warto jeszcze zwrócić uwagę na stos kart, który znajduje się w prawym dolnym rogu. Kart tych możecie użyć w momencie, gdy z tymi na planszy nic już nie można zrobić. Zasady jednak są wam z pewnością znane, więc nie będę się już na ten temat rozpisywać – zapraszam gorąco do zabawy razem z nami – myślę, że nie pożałujecie.

Polecam również gorącą pozostałe nasze pasjanse wśród których można znaleźć nie jedną perełkę. Warto również zajrzeć w inne nasze działy z grami online – przykładowo mamy bardzo fajne gry logiczne, które również są dostępne w wersji html5.

Powodzenia!!! Niech wam się uda poskromić tego pajączka :P