Stone Age Mahjong Connect

Stone Age Mahjong Connect to mahjong, który przeniesie cię do czasów epoki kamienia, czyli mniej więcej poczujecie taki klimat, jaki jest wam znany z filmu Flinstonowie. Stone Age Mahjong Connect to gra mahjong oparta na klasycznych zasadach, ale posiadająca nieco inne klocki, chociaż nie wszystkie. Stone Age Mahjong Connect to bardzo przyjemna gra, w której macie do przejścia aż 15 leveli. Dacie radę? Mam nadzieję, że tak, bo tej gra mahjong jest naprawdę bardzo prosta i nawet dziecko da z nią sobie radę. Gracie? Serdecznie zapraszam!!!

Stone Age Mahjong Connect to mahjong dla małych i dużych fanów tego typu gier klocki. Jeśli lubicie japońskie gry logiczne to gry mahjong właśnie do takich należą. W tej grze mahjong macie do przejścia aż 15 różnych plansz. Cieszycie się? Mam nadzieję, że tak, bo Stone Age Mahjong Connect to naprawdę świetna gra, godna zagrania i to nie jeden raz.

Zasady gry Stone Age Mahjong Connect są takie jak w przypadku klasycznych gier mahjong, czyli za zadanie macie usunąć z planszy wszystkie klocki poprzez dobieranie je w pary. Podczas gry w mahjong należy pamiętać o tym, że w pary można łączyć tylko wolne klocki, czyli te, które nie są blokowane przez inne. Rozumienie? Pewnie tak, skoro jesteście fanami gier mahjong to zasady nie są wam obce.

Na planszy w grze Stone Age Mahjong Connect zobaczycie zarówno klasyczne klocki mahjong jak i z całkiem nowymi wzorkami, które pomogą wam się przenieść do epoki kamienia, bo właśnie tam przenosi was ta gra mahjong, co można już wnioskować po samym tytule gry. Jeśli lubicie gry mahjong, które mają jakiś specyficzny klimat to niewątpliwie gra Stone Age Mahjong Connect spotka się z waszym uznaniem, a może się mylę?

Podczas gry w Stone Age Mahjong Connect warto spojrzeć na górną część ekranu. Macie tam deskę, na której od lewej strony znajdują się takie informacje jak: ilość zdobytych punktów, numer planszy, w którą gracie, czas jaki wam pozostał do końca gry, HINT, czyli podpowiedź oraz PAUSE, czyli pauza w grze. Nieco niżej w tej grze mahjong macie pasek z kościami i napis EFFECT. Kości na pasku z czasem ubywa, ale nie martwcie się – nie sugeruje to niczego złego, choć zależy jak patrzeć. Jeśli pasek się skończy pojawi się jakiś efekt np. na planszy pojawi się księżyc. Możecie w grze Stone Age Mahjong Connect podziwiać takie efekty, jednak minus jest taki, że tracicie czas. Tak, więc warto się spieszyć i usuwać wszystko zanim pojawi się jakiś efekt specjalny : )

Kolejne opcje w tej grze mahjong znajdziecie na desce, która umieszczona została na dole ekranu. Tam zaczynając od lewej w grze Stone Age Mahjong Connect możecie znaleźć: wyjście do menu, zmianę tła, przemieszanie klocków oraz wyłączniki dźwięków i muzyki w tle gry Stone Age Mahjong Connect.

To już wszystkie opcje jakie są dostępne w grze Stone Age Mahjong Connect. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Klocki mahjong usuwanie oczywiście za pomocą myszki klikając najpierw na jednym, a potem na drugim identycznym klocku. I tak aż do momentu, gdy na planszy nie będzie ani jednego klocka. Myślę, że dacie sobie radę, bo Stone Age Mahjong Connect to naprawdę prosty mahjong.

Gry mahjong potrafią wciągnąć na długie godziny, tym bardziej jeśli do przejścia jest aż 15 plansz. Jeśli przejdziecie wszystkie dostępne w grze Stone Age Mahjong Connect plansze to zachęcam do zagrania w inne nasze gry mahjong – do epoki kamienia was one nie przeniosą, ale możecie się w nich przenieść np. do Starożytnego Egiptu, wyspę piratów bądź kraju Samurajów. Każda gra mahjong to nowa przygoda i nowe zadania do wykonania, tak więc na pewno nie będziecie się nudzić na naszym portalu.

Dla was wyszukujemy najlepsze gry mahjong, czego przykładem jest gra Stone Age Mahjong Connect. Jeśli lubicie nasz portal, jeśli lubicie gry mahjong to zachęćcie swoich znajomych do zabawy razem z nami. Czekamy na was – gry mahjong czekają na was. Zachęcam was również do zagrania w inne nasze gry online, które są dostępne na naszym portalu, bo przecież na grach mahjong wirtualna rzeczywistość się nie zamykam.

Polecam gorąco Stone Age Mahjong Connect i życzę udanej zabawy!!!