Strzelaj w kulki

Strzelaj w kulki która obracają się na osi środkowej we wszystkich kierunkach w zależności od twojego strzału. Użyj właściwej strategii aby złożyć grupę 3 lub nawet więcej jednobarwnych kulek, pamiętając że w magazynku znajduje się tylko 6 naboi. Każdy niecelny strzał ujmuje ci amunicji a strzał trafiony dodaje jej oraz powiększa twoją punktację. Wielopoziomowa gra online na długie wieczory. Polecam!

Strzelaj w kulki – to nowoczesna i ciekawa gra w kulki, inna niż dotychczas prezentowane temu podobne komputerowe gry online. Przyzwyczailiśmy się już do widoku większości gier tego typu umieszczonych na prostokątnych planszach, w których znajdowały się wielobarwne kulki. Tym razem kolorowe kulki tworzą oryginalne i zarazem ciekawe kształty, które obracają się we wszystkich kierunkach na środkowej osi. Obrót następuje w momencie strzału w kolorowe kulki, wykorzystując tę opcję możemy odpowiednio nawigować naszymi różnokolorowymi kulkami niczym dziecięcą zabawką jaką jest wiatraczek na patyku, aby dotrzeć do kolorowych kulek będących po drugiej stronie lub poza zasięgiem. Bronią, która posłuży nam do strzelania w kierunku kolorowych kulek jest karabin maszynowy wyposażony w lunetę. Wielostrzałowy karabin maszynowy wyposażony jest w amunicję, która maleje w momencie oddania strzału w pojedynczą kulką albo niecelnego strzału. Ilość amunicji widoczna jest po lewej stronie ekranu a wybór koloru zauważalny jest w magazynku karabinu.
Podstawową regulaminową zasadą gry Strzelaj w kulki jest zestrzelenie grupy składającej się z 3 lub więcej jednobarwnych kulek. Taka kombinacja spowoduje nie tylko powiększenie naszego bilansu punktowego, ale także zwiększy ilość naszej amunicji w karabinie maszynowym. Musisz, w takim razie użyć odpowiedniej strategii, by tego dokonać. Jak to zwykle bywa w grach w kulki gramy do momentu, kiedy wszystkie kulki znikną nam z pola widzenia poczym następuje kolejna ciekawa i równie fascynująca runda.
Należy wspomnieć o jeszcze jednej regule panującej w grze Strzelaj w kulki otóż każda runda posiada odmienny własny motyw, który pozwala wysadzić kulki w powietrze i dzięki temu urozmaiceniu właśnie czyni ją niezwykle interesującą. No cóż skoro już wszystko co możliwe zostało napisane to proponuję przetestować grę i samemu ocenić na ile mój opis zgadza się z rzeczywistością. Jeżeli uznacie że gra jest warta polecenia to podajcie jej adres dalej.