Sudoku do druku

Sudoku do druku wersja z możliwością drukowania trudnych układów. Ta wersja zawiera ponad 2000 możliwości rozwiązania i dwa poziomy trudności gry. Możemy zagrać online lub wydrukować kilka sudoku i rozwiązać na kartkach kiedy przyjdzie nam na to ochota.

Sudoku w wersji również do druku. Każdy kto lubi grać w sudoku, czasem gdy ma problem z rozwiązaniem jakiegoś układu, aby nie rezygnować z rozwiązania sudoku i nie ślęczęć godzinami przed ekranem ta wersja została wyposażona w możliwość drukowania układów. Jedziesz na wakacje gdzie nie można zabrać komputera, lub jakiś układ sudoku nie daje Tobie spokoju? Wydrukuj go i rozwiąż na spokojnie we własnym łóźku lub poproś znajomych o pomoc.
Dodatkową zaletą tego sudoku jest możliwość grania na dwóch poziomach. Easy - czyli łatwy i Hard - czyli trudny. Autorzy gry twierdzą że jest w niej 2000 układów sudoku do rozwiązania, niestety tego nie udało mi się sprawdzić bo odpadłem przy pięćdziesiątym :) . Przez cały czas grę umilała mi nastrojowa muzyka i piękne widoki z kraju kwitnącej wiśni. Niestety nastrój troche psuł pędzący zegar który przypominał że cała zabawa jest na czas i należy ostro przyspieszyć. Sudoku tak jak pasjanse powinno rozwiązywać się w spokoju więc wydrukowałem kilka układów i nie odpuszcze dopóki nie zjande rozwiązania. Powodzenia w sudoku (przy moich zdolnościach mi będzie na pewno potrzebne :)!