Sudoku Hex

Sudoku Hex zabawna gra sudoku z pszczółką w roli głównej. Zasady gry w Sudoku Hex są takie jak w klasycznych grac tego typu, a więc nikt nie powinien mieć z nimi problemu. Ciekawa w tej grze jest grafika, bo pola tutaj nie są zwykłymi kwadratami, a są klastrami miodku, a ponadto uśmiech na twarzy wywołują przezabawne pszczółki, które również można znaleźć na planszy. Pszczółki czuwają nad całością gry i jeśli nie uda ci się ułożyć sudoku to one pokażą ci swoją złość. W grze Sudoku Hex nie ma poziomów gry, ale możesz wybrać opcję gry treningowej lub rankingowej. Udanej zabawy!!!

Sudoku Hex to kolejna znakomita gra sudoku, która wciągnie cię na długie godziny. Jeśli lubisz gry sudoku to koniecznie musisz zagrać w Sudoku Hex. Jest to zabawna gra, przy której uśmiech nie będzie schodził z twej twarzy. Dlaczego? To zasługa przesłodkich i mega zabawnych pszczółek, które możecie zobaczyć na planszy.

Choć pszczółki te nie biorą zasadniczo udziału w grze to mówi się, że jeśli nie uda wam się ułożyć tego sudoku to zbierze się ich cała armia i zaczną cię gonić. Czy to prawda? Musicie się o tym sami przekonać grając razem z nami w Sudoku Hex.

W grze Sudoku Hex nie ma opcji wyboru poziomu – jest tylko jeden uniwersalny poziom, ale mogę was zapewnić, że ta gra sudoku nie jest trudna. Poziomów nie ma, ale w grze Sudoku Hex jest możliwość wyboru dwóch opcji gry: pierwsza opcja to gra treningowa, gdzie nie będą liczone wam punkty i nie będziecie mieli możliwości wpisania się na listę zwycięzców, druga zaś opcja to gra rankingowa, w której walczycie o jak najwyższe miejsce na liście zwycięzców, którą możecie zobaczyć pod naszym opisem.

Z kwestii technicznych warto jeszcze zaznaczyć, że jeśli chce się wpisać jakąś cyfrę w wybrane pole, to najpierw klikamy na to pole, a następnie na wybraną cyfrę, które znajdują się w prawym górnym rogu ekranu. Warto również wiedzieć, że na dole ekranu mamy kilka przydatnych przycisków. Zaczynając od prawej mamy: wyjście z gry, wyłączenie dźwięków, usunięcie cyfry z zaznaczonego pola (kilkamy na polu, a następnie na ikonkę z minusem) oraz ostatni przycisk to pomoc, korzysta się z niej w taki sposób, że kilka się na polu a następnie na ikonce z pytajnikiem i pole zostaje uzupełnione odpowiednią cyfrą, żeby jednak nie było zbyt pięknie to za karę zostają doliczone dodatkowe sekundy do czasu, a tym samem na końcu będzie się miało mniej punktów do rankingu.

Jeśli chodzi o inne opcje gry Sudoku Hex to nie ma ich zbyt wiele. Warto wiedzieć, że gra Sudoku Hex nie jest ograniczona czasowo, a więc możecie myśleć tak długo, jak tylko chcecie, jeśli jednak gracie w grę rankingową to im mniej czasu zajmie wam gra, tym więcej punktów zdobędziecie. Czasomierz znaleźć można po prawej stronie gry tuż pod cyframi, które umieszcza się na planszy.

Mam nadzieję, że gra Sudoku Hex wam się podoba i nieraz będziecie w nią grali razem z nami. Polecam również inne nasze gry sudoku oraz ogólnie gry, które znaleźć można na naszym portalu. Jestem pewna, że tutaj każdy znajdzie jakieś gry dla siebie.

Bawcie się dobrze z grą Sudoku Hex!!!