Sudoku World

Sudoku World to klasyczna gra sudoku, ale w bardzo prostej wersji - nawet jeżeli weźmiecie najtrudniejszy poziom hard. W grze Sudoku World chodzi jak zwykle o to, aby każdą kratkę uzupełnić cyframi od 0 do 9, tak aby w żadnej kratce, linii w poziomie czy pionie nie powtarzały się te same cyfry. Proste? Oczywiście, że tak - do 9 liczyć nawet nie trzeba, wystarczy nieco logicznych umiejętności, a na pewno bez problemy uda wam się przejść w całości grę Sudoku World od najprostszego do najtrudniejszego poziomu. Jeżeli lubicie matematyczne łamigłówki to zapraszamy serdecznie do zabawy.

Lubicie grać w sudoku? Jeżeli tak to koniecznie wypróbujcie grę Sudoku World. Jest to klasyczne sudoku, gdzie tradycyjnie wypełniacie krateczki cyframi od 0 do 9, tak aby żadna cyfra w pionie i poziomie się nie powtórzyła. Zadanie jest proste, jednak nie każdy potrafi grać w sudoku - i nie chodzi tu wcale o matematykę, bo liczyć tutaj nic a nic nie trzeba - trzeba tylko wykazać się odrobiną logiki.

W grze Sudoku World macie trzy różne poziomy trudności - easy (łatwy), medium (średni) i hard (trudny), więc możecie dobrać poziom w zależności od swoich umiejętności. Powiem wam również, że w grze Sudoku World fajne jest to, iż nie da się w zasadzie źle uzupełnić pola. Dlaczego? Dlatego, że błędnie wstawiona cyfra automatycznie zapala się na czerwono - tak, więc niezależnie od poziomu na pewno dacie sobie znakomicie radę. Pamiętajcie jednak, że za każdą czerwoną cyfrę, czyli tą źle ustawioną odejmowane są wam punkty.

Punkty w grze Sudoku World są ważne szczególnie dla tych, którzy chcą zyskać wysokie miejsce na liście graczy, którą tutaj u nas również zamieszczamy. Jeżeli będziecie się starać to wcale nie tak trudno będzie wam zdobyć wysoką lokatę, a więc do dzieła : ) Ilość zdobytych punktów możecie zobaczyć w prawym górnym rogu tej gry sudoku.

Skoro jesteśmy przy opcjach gry Sudoku World to po prawej idąc w dół macie również: wyjście z gry, stronę autora i czas, który na szczęście leci w górę - jednak im szybciej skończycie tym więcej bonusowych punktów trafi na wasze konto. Fajnie?

Łamigłówki matematyczne wcale nie muszą być trudne i skomplikowane, czego przykładem są gry sudoku. A już na pewno gra Sudoku World jest bardzo prostą łamigłówką, którą rozwiąże każdy, nawet ten, który jest „na bakier” z matamtyką.

Zapraszam wszystkich serdecznie do zabawy - gra Sudoku World już na was czeka - oczywiście dostępna jest zupełnie za darmo. Życzymy udanej zabawy i powodzenia!!! Zagrajcie również w nasze inne gry sudoku, a także gry mahjong i pasjanse!