Sunny Park Solitaire

Sunny Park Solitaire słoneczna gra pasjans, która świetnie pasuje na coraz dłuższe szare wieczory. Ta gra pasjans z pewnością spodoba się dzieciakom, gdyż w tle tego pasjansa widać wesołe miasteczko, a które dziecko nie kocha bujać się na karuzelach… Sunny Park Solitaire to bardzo prosty pasjans, w którym karty dobiera się w pary, a one wędruję na specjalnie wyznaczone pola i tam tworzą pasjansa. Myślę, że przypadnie wam on do gustu, a na pewno spodoba się małym dziewczynkom, a to za sprawą wesołego miasteczka w tle. Życzę udanej zabawy : )

Pasjanse to gry, które potrafią wciągnąć na długie godziny. Celem tych gier niegdyś było uczenie cierpliwości, dziś ta funkcja również jest spełniana, ale poza nauką cierpliwości ważna jest również dobra zabawa i z grą pasjans Sunny Park Solitaire na pewno jej nie zabraknie.

Sunny Park Solitaire to bardzo prosty pasjans, w którym łączy się karty w pary. Dwie karty o jednakowej wartości wędrują na specjalnie wyznaczone pola na dole ekranu. Ta gra pasjans jest bardzo prosta, a więc dla utrudnienia dodano ograniczenie czasowe. Czasomierz możecie podejrzeć na dole ekranu po lewej stronie, ale nie w samym rogu, bo tam macie ilość zdobytych punktów. Sunny Park Solitaire jest pasjansem wieloetapowym, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Każda plansza jest inna, bo po pierwsze ma inne ustawienie kart, a po drugie jest nieco trudniejsza. Aby przejść rundę trzeba usunąć z planszy wszystkie karty, chodzi o karty rozłożone, nie te, które są na stosie. Ze stosu można dobierać karty w momencie, gdy z tych na planszy nie można ułożyć żadnej pary. Po wciśnięciu stosu w tym pasjansie pojawiają się obok niego dwie karty. Należy tu pamiętać o tym, że karty, które były pod nowo nałożonymi znikają i nie ma możliwości powrócenia do nich.

Układanie tej gry pasjans jest niezwykle ciekawe. Sunny Park Solitaire ma świetną grafikę, która z pewnością spodoba się dzieciakom. W grze wprawdzie jest ograniczenie czasowe, ale czasu jest wystarczająco dużo by na spokojnie przechodzić kolejne rundy. Ze spraw technicznych pasjansa Sunny Park Solitaire ważne jest jeszcze kilka przycisków, które można znaleźć na dole ekranu. Zacznijmy od prawego dolnego rogu. Macie w nim przycisk QUIT, czyli zakończenie gry. Idąc dalej na lewo macie UNDO, czyli cofnięcie ruchu oraz PAUSE, czyli włącznik pauzy. Jedyne czego w tej grze brakuje to wyłącznik dźwięku, ale jest on całkiem przyjemny, więc raczej nie powinien sprawiać nikomu problemu.

Pasjans Sunny Park Solitaire jest idealną grą dla dzieci i dorosłych. Jestem pewna, że każda grupa wiekowa znajdzie w tym pasjansie coś dla siebie. Sądzę, że powinien on się spodobać zarówno kobietom jak i mężczyznom, ale może się mylę? Jeśli jest osoba , której ten pasjans się nie spodobał to nie ma problemu – przygotowaliśmy dla was cały zbiór pasjansów, a więc może w nim znajdziecie się coś dla was, jeśli pasjans Sunny Park Solitaire to nie to czego szukacie.

Życzę wszystkim udanej zabawy!!!