Super Dragon Mahjongg

Super Dragon Mahjongg klasyczna gra mahjong, w której macie dostępne 6 różnych plansz. Ta gra mahjong jest niezwykle prosta i można się przy niej świetnie bawić. Nie ma tutaj ograniczenia czasowego, a więc można grać spokojnie i na luzie, choć im szybciej skończycie tym więcej ostatecznie dostaniecie punktów i będziecie wyżej na liście zwycięzców. Jeśli szybko będziecie usuwać z planszy kolejne punkty do doliczane wam będą również bonusowe punkty. Mam nadzieję, że gra Super Dragon Mahjongg przypadnie wam do gustu. Życzę udanej zabawy !!!

Super Dragon Mahjongg to nic innego jak klasyczna gra mahjong w nowej odsłonie, a nawet 6 odsłonach, bo mamy tu aż 6 różnych plansz, a wszystko to w jednej grze mahjong. Jeśli lubisz klasyczne gry mahjong to niewątpliwie musisz do swoich ulubionych gier tego typu dodać grę Super Dragon Mahjongg. Ta gra mahjongg zapewnia wspaniałą rozrywkę i daje mnóstwo radości. Koniecznie musisz to przetestować na sobie!!!

Super Dragon Mahjongg to mahjong o klasycznych zasadach, a więc trzeba tu dobierać parami identyczne klocki, mając na uwadze fakt, że można brać tylko te klocki, które nie są blokowane przez inne. Wydaje się to być bardzo proste, ale mamy tu do czynienia z klasycznymi japońskimi klockami i niektóre są do siebie bardzo podobne i łatwo się pomylić.

Na szczęście jednak gra Super Dragon Mahjongg nie jest ograniczona czasowo, a więc można myśleć do woli i na spokojnie szukać par. W lewym górnym rogu macie jednak czasomierz, który biegnie jednak do przodu i ma wpływ jedynie na końcową ilość punktów, a tym samym na twoją pozycję w rankingu graczy gry Super Dragon Mahjongg. Poniżej zegara macie jeszcze jeden licznik, który mierzy bonusowe punkty pomiędzy jednym a drugim ruchem – jeśli zrobisz to bardzo szybko to dostaniesz znacznie więcej punktów.

My tu gadu gadu o punktach, a gdzie można je zobaczyć? Otóż jeśli chcesz wiedzieć ile udało ci się uzbierać punktów to koniecznie spójrz w lewy dolny róg ekranu na sam dół. Nad ilością punktów natomiast możecie zobaczyć ile par w danym ruchu jest dostępnych na planszy. Inne przydatne opcje można znaleźć po prawej stronie ekranu na dole. Tam znajdziecie w samym rogu EXIT, czyli wyjście z gry oraz HINT, czyli wskazówka – zostaną ci pokazane dwa takie same klocki, które można usunąć z planszy. Z HINT można korzystać do woli, trzeba jednak pamiętać, że za każdym razem przy jego użyciu traci się punkty. Inną opcją jaką znajdziecie w prawym dolny rogu jest RESTART, który sprawi, że rozpoczniecie daną planszę od nowa. Z innych opcji to zerknijcie jeszcze w prawy górny róg – tam znajdziecie ikonę głośnika, która pozwoli wam na wyłączenie dźwięków w grze.

I to już w sumie wszystko, co można powiedzieć na temat gry Super Dragon Mahjongg. Zasady są jasne i przejrzyste, opcje gry Super Dragon Mahjongg również zostały omówione, a więc czas zaczynać wspaniałą zabawę, bo niewątpliwie zabawa z grą Super Dragon Mahjongg jest przednia i każdy choć raz powinien jej spróbować.

Życzę udanej zabawy i polecam również inne gry, które można znaleźć na naszym portalu!!!