Super Kryształki

Super Kryształki tym różni się od zwykłych kryształów, że nie pęka a mnoży się na wiele kolorowych części. Jeżeli uda ci się zebrać kolorowe kryształki w grupy 2 i więcej tego samego koloru będziesz mógł je usunąć. Spiesz się by w czasie gry kryształki nie zdążyły przed tobą dosięgnąć góry. Rozgrzewająca gra wielopoziomowa na ciężkie mrozy.

Super kryształki – jakże ciekawą może okazać się zwykła, prosta gra komputerowa oparta na klasycznym pomyśle polegającym na zbieraniu grupujących się kolorowych kryształowych kulek. Najmniejszą grupą jaką możemy uzyskać jest grupa składająca się już z dwóch kulek jednego koloru, jeżeli klikniemy na taką grupę myszką zostanie ona usunięta z pola a na tej pozycji pokażą się nowe Super kryształki w nowych kolorach. Dla naszego dobra wskazane jest wyszukiwanie jak największej grupy i likwidować ją bezwzględnie, dzięki takiemu działaniu nasza punktacja będzie rosła jak grzyby po deszczu. W grze na początku bardzo szybko przybywa nam coraz to nowych poziomów, jednak w miarę rozwoju gry jej tempo zaczyna znacznie przyspieszać utrudniając tym samym nam nasze zadanie. Jednakże po latach ćwiczeń nie damy się tak szybko pokonać i utrzymamy zadane nam tempo. Gra Super kryształki jest grą posiadająca mnóstwo wciągających nas poziomów. Przeglądając konkurencyjne portale można się doszukać aż 49 poziomów, są to najnowsze dane jakie udało mi się sprawdzić.
Prezentowana gra w bardzo inteligentny sposób rozwija niejedno logiczne myślenie, ponieważ bez tej umiejętności nie będziemy w stanie dotrzymać tempa zadanego w grze. Tempo gry doprowadzi do sytuacji, w której będziemy w stanie rozgrzać się bez przeróżnych wspomagań, co w obecnych syberyjskich mrozach jest sprawą najważniejszą. Jednym słowem Super kryształki to nie tylko bezładna zabawa w usuwanie kolorowych kulek, ale także sprawdzian naszej spostrzegawczości i szybkości działania w ekstremalnych warunkach.
No cóż kiedy już doczytałeś ten cały tekst ze zrozumieniem do końca oraz nabrałeś ochoty aby sprawdzić czy zasady gry Super kryształki zgadzają się rzeczywistością, wyłącz się od męczących cię spraw codzienności i pokonaj istniejących rywali. Zapewniam cie że w czasie gry Super kryształki nie będziesz żałować mijającego czasu, zwłaszcza że obecnie ten czas staje się już dla wszystkich nadto przydługi.