Super Pasjans Pająk

Super Pasjans Pająk to fajny pasjans, przy którym pomimo ograniczenia czasowego można się znakomicie bawić. Super Pasjans Pająk nie jest aż tak prosty, jakby się mogło wydawać. Trzeba naprawdę sporo się natrudzić by przejść tę grę pasjans. Dlaczego? Dlatego, że mamy tutaj bardzo dużo kart, choć wszystkie są tego samego koloru. Waszym zadaniem jest ułożyć w jednej kolumnie karty od króla do asa – tak ułożona sekwencja kart zniknie z planszy, a wy dostaniecie punkty. Zaczynacie zabawę?

Lubicie gry pasjans pająk? Jeśli tak to mam dla was kolejną propozycję a jest nią Super Pasjans Pająk. Jest to jedno planszowa gra pasjans, w której gracie tylko jednym kolorem kart, jednak nie cieszcie się aż tak bardzo – kart w grze macie do użycia wiele, więc wcale tak łatwo nie będzie.

Plansza gry Super Pasjans Pająk składa się z 10 kolumn, w których musicie układać karty od króla do asa. Można w tej grze pasjans pająk oczywiście przenosić całe sekwensy kart, a nie tylko pojedyncze karty. Ku waszej pomocy w tej grze pasjans pająk karty dobrze kolejnością ułożone są podświetlane, reszta jest jakby za szarą poświatą.

Super Pasjans Pająk jest grą ograniczoną czasowo – czasu jest jednak sporo, więc z tym problemu nie będzie. Czas w tej grze pasjans znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu. Obok, nieco na lewo macie podany licznik punktów – im ich zdobędziecie więcej tym wyższą lokatę na liście graczy otrzymacie.

Karty w grze Super Pasjans Pająk przesuwacie oczywiście za pomocą myszki – klawiatura jest tutaj kompletnie zbędna. Poza tym innych opcji tutaj nie ma, więc nic was nie będzie rozpraszać. Super Pasjans Pająk jest oczywiście darmową grą pasjans, w którą możecie grać do woli na naszym portalu. Warto jeszcze wspomnieć, że jeżeli z kart na planszy nic już nie możecie ułożyć, to możecie dobrać karty ze stosu leżącego w prawym dolnym rogu ekranu.

Pasjans pająk zwykle należy do tych najprostszych – tym razem jednak łatwo nie będzie o czym przekonacie się za momencik sami. Mimo ograniczenia czasowego i dość trudnych ustawień kart ta gra pasjans jest naprawdę świetna i można się przy niej wyśmienicie bawić. Koniecznie zagrajcie razem z nami i sprawdźcie to na własnej skórze – gwarantuję, że nie będziecie tego żałować.

Super Pasjans Pająk jest jedną z wielu gier dostępnych na naszym portalu. Jeżeli macie ochotę na coś innego niż pajączek to serdecznie zapraszamy do innych naszych działów – u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy dla was nie tylko wspaniałe pasjanse, ale również inne gry darmowe tj. kulki czy gry karciane.

Zapraszamy gorąco do zabawy!!!