Świetliste kulki

Świetliste kulki „ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie…” No jak to, co – zaświeć sobie kulki :P Przedstawia wam nową grę kulki, która polega za zaświeceniu wszystkich ciemnych kulek przy pomocy jednej już świecącej. Na początku gra wydaje się bardzo prosta, ale kolejne levele wymagają już nie lada wysiłku nie tyle fizycznego, co umysłowego. Jednakże moim zdaniem warto, a waszym ?

Witam w nowej grze kulki, bardzo jasnej i świetlistej. Celem tej gry kulki jest to, aby wszystkie ciemna szare zapalić na złoto tak, jak to świeci się kulka, za pomocą, której macie dokonać metamorfozy pozostałych ciemnych kulek.

Na początku gra ta wydaje się bardzo prosta, na początku nawet komputer podpowiadam, którą kulkę usunąć z planszy, aby zaświeci te wymagane. Hehe wydawać by się mogło, że ta gra to żart, ale tak nie jest. Każda kolejna plansza jest już trudniejsza, a tak od 4 – 5 to trzeba się już nagłówkować nieźle. Tam dochodzą skaczące kulki, co już przeszło moje wyobrażenia i musiałam nieźle się wysilić by dojść do wprawy :P

Jak już napomknęłam, aby naświetlić ciemne kule trzeba będzie usunąć z planszy te zawadzające. W kolejnych planszach będzie trzeba zaświecać niektóre na niebiesko, co sprawi, że kulka ta będzie działać jak trampolina. Ilość kulek, które możecie skasować, a także ilość tych, które będą mogły stać się trampolinami zobaczyć możecie po lewej stronie ekranu w drugim rządku. W samym rogu ( rząd pierwszy ) widzicie level, w który gracie. Spójrzmy jeszcze co mamy po prawej stronie. Zaczynając od góry to mamy przycisk RESTART, który pozwoli na rozpoczęcie gry od nowa, tzn. danej planszy od nowa. Poniżej macie domek, który przeniesie was do menu, a także macie nutkę, za pomocą której wyłączycie ścieżkę dźwiękową w grze i będzie jedynie słychać dźwięk jak klikać będziecie w kulki. Jeszcze może słówko o tym jak sterować – otóż do tego potrzebujecie jedynie myszki. Jeśli chcecie usunąć kulkę klikacie w nią lewym przyciskiem myszki i wasza świecąca kulka już podąża w swoim kierunku, czy odpowiednim to zależy czy dobrze usunęliście kulę :P

To tyle o zasadach gry, mam nadzieję, że są one dla was jasne i wyraźne. Rzekłabym świetliste, skoro wszystko tu zaświecamy ;) Mam nadzieję, że ta gra przypadnie wam do gustu i często będziecie do nas wracać by w nią zagrać. Mi się spodobała i gorąco ją wam polecam, a wy polećcie ją swoim znajomym. Jeśli jednak to nie to czego szukacie, to zajrzyjcie to pozostałej części naszego zbioru gier kulek, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Teraz już życzę wam wspaniałej zabawy i powodzenia !!! : )