Talia 52 kart

Niestety gra nie jest dostępna w wersji html5

Talia 52 kart o porozrzucane karty na środku stołu. Pozbieraj w możliwie najszybszym czasie wszystkie karty ze stołu, masz na to całą 1 minutę. Niewątpliwą zaletą gry jest jej błyskawiczne tempo, a mając do dyspozycji krótką wolną chwilę możemy w tym czasie rozegrać wiele przyjemnych konkursów pomiędzy sobą albo pomiędzy swoimi znajomymi. Talia 52 kart jest nową modną grą na nudę.

Talia 52 kart – opis gry można zacząć w podobny sposób, jaki najczęściej używany jest, jako wstęp do klasycznej bajki dla dzieci; na zielony stoliku służącym zazwyczaj do gry w brydża, jakieś niesforne dziecko zapewne z zespołem ADHD, porozrzucało dookoła siebie dla zabawy talię z 52 kart. Rozsądny rodzic zamiast ukarania dziecka i narażenia go na niepotrzebny stres wykorzystał tę chwilę słabości i z tej dziecięcej zabawy powstała wesoła, sympatyczna i nieskomplikowana gra karciana polegająca na w możliwie szybkim tempie pozbieranie ze stołu pełnego zbioru kart. Do gry Talia 52 kart z powodzeniem możemy zaprosić nasze najmłodsze pociechy i zaproponować im posprzątanie 52 kart w ciągu 1 minuty. Wirtualne sprzątanie kart z pewnością sprawi dziecku więcej przyjemności niż sprzątanie swojego pokoju. Gra Talia 52 kart jest wspaniałą okazją do sprawdzenia własnej zręczności oraz spostrzegawczości, dzięki niej możemy umiejętnie ćwiczyć oraz poprawiać naszą technikę aż do osiągnięcia pełnej perfekcji.
Na czym właściwie polega gra karciana Talia 52 kart ? Jak już wyżej jest wspomniane główną zasadą gry jest umiejętne pozbieranie kart w ciągu 1 minuty, dzięki czemu twoje działania zostaną nagodzone w postaci wysokiej punktacji. Zbieranie kart przypomina trochę losowanie głównej nagrody, która w naszym wypadku jest wolną kartą pośród porozrzucanego stosu. Wolną kartą nazywamy tę kartę, która nie jest zasłonięta przez inną i zazwyczaj położona jest na wierzchu stosu, zaznaczając taką kartę myszką usuwamy ją automatycznie ze stołu. W ten sposób postępujemy aż do samego końca i jeżeli zmieścimy się w czasie zostaną wypuszczone w niebo olbrzymie fajerwerki na nasza cześć z najlepszymi życzeniami. Nie ma obawy, że błędne zaznaczenie karty leżącej pod spodem spowoduje odjęcie nam punktów, nie ma takiej opcji. Gra karciana Talia 52 kart jest w pełni relaksująca i można się w nią bawić w każdej dowolnej chwili nawet podczas przerwy na lunch.