Testy na inteligencje - spis

Przestrzenny test na inteligencjePrzestrzenny test na inteligencje - to szybki posiadający tylko w swoim zestawie 20 zadań testowych, do rozwiązania których nieodzowne jest abstrakcyjne, przestrzenne myślenie. Test ten jest bardzo popularny w multimedialnym świecie jako przedsionek do trudnych zadań IQ. Wystarczy odrobina wyobraźni, refleks i wspaniała zabawa gotowa!
Kaczy test na inteligencjeKaczy test na inteligencje - Test na inteligencję o Kaczkach? To chyba jakiś żart? Właśnie, że nie. Ten test jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Jesteś przekonany o tym, iż poziom Twojego umysłu jest znacznie większy od znanych „Donaldów” i innych Kaczorków? Sprawdzisz to grając w grę składającą się z 25 poziomów. Każdy z poziomów ma dla Ciebie inną zagadkę :). Więc nie czekaj dłużej tylko rozpocznij „Kaczorkowy test”.
Test IQ - przeprawa przez rzekęTest IQ - przeprawa przez rzekę - to bardzo ciekawy kolejny z serii testów IQ. Żeby się o tym przekonać wystarczy spróbować się z tym testem na inteligencje. Przyjemna zabawa, w której bohaterami są dzikie zwierzątka, które musisz bezpiecznie przeprowadzić na drugi brzeg rzeki. Wygląda to prosto? Zapewniam jednak, że „przeprawa przez rzekę” wystawi Twój umysł na głębokie wody!
Test IQ - Rodzinna przeprawaTest IQ - Rodzinna przeprawa - tak zatytułowany jest test na Twoją inteligencję, w którym masz tylko pół minuty aby przejść przez most. Żeby było trudniej, otrzymujesz pięć ponumerowanych piłeczek, które oznaczają ilość sekund, które będziesz tracić przedostając się na drugi brzeg. Serdecznie zapraszam do tej rodzinnej łamigłówki.

Testy na inteligencje to kolejna kategoria króra pojawiła się właśnie w naszym serwisie. Aby umożliwić wam jeszcze więcej zabawy postanowliśmy rozbudować serwis i wyjść trochę poza pasjanse i gry logiczne. Testy zawarte na tej stronie nie będą jedynie zwykłymi testam IQ ale również pomogą ocenić waszą spostrzegawczość, myślenie przestrzenne i pomogą rozerwać się w wolnej chwili.

Testy na inteligencję większości osobom kojarzą się jedynie z podchwytliwymi pytaniami, które mają wykazać ich poziom IQ. W gruncie rzeczy na tym polegają testy na inteligencję – mają wykazać wasz poziom IQ, ale to jednak jedna ich płaszczyzna. Aby wykazać tę druga płaszczyznę, a ponadto rozwinąć trochę nasz serwis, postanowiliśmy utworzyć kolejny dział, w którym to umieściliśmy testy IQ. Nie są to jednak takie zwykłe testy na inteligencję, ale testy, które pomogą wam rozwinąć waszą spostrzegawczość, myślenie przestrzenne i logiczne, a przede wszystkim pozwolą wam się zrelaksować, odprężyć i „odmóżdżyć”. Gwarantuję, że testy na inteligencję nie muszą być nudnymi testami z pogranicza psychologii, które mają wam pokazać, na jakim stopniu jest wasz poziom IQ. Testy IQ, które my pragniemy wam zaprezentować przyniosą wam wiele zabawy i radości.

Spójrzmy jeszcze na historię testów na inteligencję. Prawzorem współczesnych testów IQ jest Skala Inteligencji Bineta, stworzona przez twórcę pojęcia wieku umysłowego, Alfreda Bineta w 1905 roku. Pierwotnym celem tego testu było wyszukiwanie uczniów w szkołach podstawowych, którzy mają problemu z nauką. Jeśli uczeń wykazywał niski poziom IQ, znaczyło, że nie potrafi się on uczyć i wymaga specjalnego nadzoru. Współcześnie najbardziej popularnym testem dla dorosłych jest WAIS-R, używa się także często innego narzędzia: Testu matryc Ravena.

W Internecie roi się od przeróżnych testów na inteligencję są to jednak testy, które mają was zrelaksować i dostarczyć wam rozrywki, a nie zbadać wasz poziom inteligencji, a więc nie macie się czego obawiać i na luzie możecie podchodzić do takich testów na inteligencję. Tego typu testy, pół żartem pół serio, możecie znaleźć i w naszym serwisie. Jeśli jednak chcecie naprawdę zmierzyć swój poziom IQ musicie udać się do jakiegoś Centrum Doradztwa Zawodowego, bądź też przystąpić do testu na inteligencję organizowanego przez Mensę.

Tymczasem gorąco zapraszam do wspaniałej zabawy z naszymi testami na inteligencję. Szczególnie polecam test IQ „Japońska przeprawa przez rzekę”. Jest to nietypowy test na inteligencję, który bawi do łez. Gwarantuję pełen relaks i bardzo dużo radości z tym i z innymi testami IQ, które znajdziecie w naszym serwisie.

Polecam również inne nasze działy m.in.: pasjansie, gry karciane, gry kulki oraz gry mahjong. Bawcie się dobrze : )