Tower Solitaire

Tower Solitaire to kolejny znakomity pasjans w wersji trzy piki, który powinien wam się spodobać. Choć pasjans Tower Solitaire wygląda bardzo prosto to podczas gry okazuje się, że wcale nie tak łatwo jest przejść do kolejnej rundy, a kilka rund do przejścia tutaj macie. Do gry dołączona jest tablica zwycięzców, a więc możecie sprawdzić, jak wam poszło w porównaniu z innymi. Wespnij się na sam szczyt Tower Solitaire i baw się znakomicie z tą grą pasjans. Nie zapomnijcie również o innych naszych pasjansach! Udanej zabawy!!!

Pasjans Tower Solitaire to gra, która cieszy się dużą popularnością wśród internetowych graczy. Tower Solitaire to pasjans w wersji trzy piki, a więc ma bardzo proste zasady, które mówią, że na bazową kartę należy ułożyć taką kartę z planszy, która jest od niej o oczko mniejsza bądź większa. Jeśli na planszy nie ma takiej karty to należy dobrać ją ze stosu, który znajduje się na dole ekranu obok karty bazowej.

Dla ułatwienia w pasjansie Tower Solitaire na planszy wszystkie karty są odkryte, a więc można dokładnie przemyśleć, którą kartę z planszy wciąć, by w kolejnym ruchu było łatwiej. Dla ułatwienia pasjans Tower Solitaire ma też tzw. Wild Card, czyli dzikie karty, które pozwalają na to, by ułożyć na nie dowolną inną kartę z planszy. Ułatwieniem w pasjansie Tower Solitaire jest również przycisk UNDO po prawej stronie karty bazowej.

Takim sposobem doszliśmy do kwestii technicznych pasjansa Tower Solitaire. Z ważniejszych warto wiedzieć, że pasjans Tower Solitaire nie jest ograniczony czasowo, ale w prawym górnym rogu można znaleźć bonus czasowy, czyli im szybciej się przejdzie do kolejnej rundy tym więcej dodatkowych punktów się dostanie. Nad bonusem czasowym macie podaną runę, w którą aktualnie gracie. W lewym górnym rogu macie podaną zdobytą ilość punktów, a poniżej macie mnożnik, który zlicza ilość złożonych w jednym ruchu (czyli bez dobierania kart ze stosu) kart na karcie bazowej. Im więcej ich złożyć tym mnożnik wzrośnie, a przez niego będzie pomnożona zdobyta w ruchu ilość punktów. W prawym dolny rogu macie wyłącznik dźwięku i przycisk MENU.

To tyle jeśli chodzi o zasady pasjansa Tower Solitaire oraz jego techniczne kwestie. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i nie będziecie mieć z tym pasjansem żadnych problemów. Powiem wam jednak, że pasjans Tower Solitaire z pozoru jednak wygląda na takiego bardzo prostego, ale w gruncie rzeczy nie tak łatwo go przejść. Myślę jednak, że dacie sobie z nim radę, a co więcej – będziecie się znakomicie bawić. Mam też nadzieję, że zagracie w inne nasze gry pasjans. Nigdzie indziej w sieci nie znajdziecie tak bogatego zbioru pasjansów, który dodatkowo jest stale aktualizaowany.

Serdecznie zapraszam wszystkich do wspaniałej zabawy. Pasjans Tower Solitaire to pasjans dla całej rodziny, a więc bawcie się wspólnie długie godziny. Życzę udanej zabawy i przejścia wszystkich dostępnych a w pasjansie Tower Solitaire plansz.