Toy Collection Mahjong

Toy Collection Mahjong to bardzo fajna gra mahjong przeznaczona przede wszystkim dla dzieci, ale nie tylko. Toy Collection Mahjong to mahjong, który nie jest ograniczony czasowo, a do przejścia macie w nim aż 60 poziomów. Ta gra mahjong gwarantuje wam zabawę na długie godziny – macie ochotę na zabawę razem z nami? Gry mahjong w tym Toy Collection Mahjong już czekają na was – zapraszamy gorąco do zabawy razem z nami – super zabawa gwarantowana!!!

Toy Collection Mahjong to bardzo fajna i prosta gra mahjong, która umożliwia wam przejście aż 60 różnych plansz. W tej grze mahjong mamy do czynienia nie z typowymi klockami mahjong, a z takimi, które przedstawiają dziecięce obrazki, co nie oznacza jednak, że nie będzie tam żadnych klasycznych klocków – takie oczywiście również wystąpią.

Toy Collection Mahjong to gra mahjong stworzona przede wszystkim z myślą o dzieciach, jednak może w nią grać każdy – w końcu w każdym z nas drzemie dziecko. Zasady tej gry mahjong są klasyczne – musicie dobierać w pary identyczne klocki, które będą usuwane z planszy. Pamiętajcie jednak, że usuwać można tylko wolne klocki, czyli takie, które nie są blokowane przez inne. Kiedy wszystkie klocki mahjong zostaną usunięte z planszy to przejdziecie do kolejnego etapu.

Toy Collection Mahjong nie jest ograniczona czasowo – gracie dla czyste przyjemności, jednak zdobywajcie dużo punktów by zająć wysokie miejsca na liście graczy. Ilość zdobytych punktów w grze Toy Collection Mahjong możecie zobaczyć w lewym górnym rogu planszy, a idąc w prawo macie takie opcje jak: poziom, w który gracie, przetasowanie klocków na planszy, zmiana tła, pauza, wyjście do menu oraz podpowiedź. W prawym dolnym rogu tej gry mahjong znajdziecie natomiast wyłącznik dźwięków oraz muzyki w grze Toy Collection Mahjong.

Zasady i opcje tej gry mahjong są już wam znane – czas więc zaczynać zabawę. Myślę, że ta gra mahjong jest o tyle prosta, że każdy z was z nią sobie poradzi bez kłopotu. Polecam wam wszystkim grę Toy Collection Mahjong, gdyż jest to wspaniały zabijacz nudy – macie aż 60 plansz do przejścia, a każda z plansz jest inna – nie ma takiej możliwości, abyście się nudzili.

Jeśli jednak ta gra mahjong jest dla was za prosta to polecam wam serdecznie inne gry mahjong, które można znaleźć na naszym portalu. Nie zapominajcie również o grach pasjans, których na naszej stronie www jest całe mnóstwo – od bardzo łatwych, to te bardzo skomplikowane. Zachęcam was gorąco do zabawy razem z nami – gry mahjong już czekają na was : )

Powodzenia!!!