Trident Solitaire

Trident Solitaire kolejna wspaniała gra pasjans dla małych i dużych fanów naszego portalu, w którą możecie pograć u nas zupełnie za darmo. W grze tej zasady nie będą wam obce, gdyż jest to tzw. pasjans trzynastka, czyli chodzi tu o to, aby łączyć karty w pary tak, aby suma ich oczek dawała 13. Do 13 raczej każdy liczyć potrafi, więc nie będziecie mieć problemów z przejściem tejże gry pasjans. W pasjansie Trident Solitaire nie ma plansz, ale każde powtórzenie gry od początku oznacza inne rozstawienie kart, więc z pewnością nie będziecie się nudzić. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami - pasjans Trident Solitaire już na was czeka!!!

Trident Solitaire to fantastyczny pasjans o bardzo przyjemnej grafice, na której można zawiesić oko, co dla niektórych odgrywa znaczącą rolę. Jeżeli lubicie proste i ładne pasjanse, to gra Trident Solitaire jest stworzona dla was. Zasady tego pasjansa są banalne - musicie łączyć karty w pary tak aby suma oczek wynosiła 13. Jest to proste, ale wiele zależy od ułożenia kart, myślę jednak, że znakomicie dacie sobie radę i szybko przejdziecie grę.

W grze Trident Solitaire nie ma plansz, jednak za każdym razem gdy rozpoczniecie grę za pomocą przycisku REPLAY, który pojawi się na końcu gry, będziecie mieć inne ułożenie kart, więc nuda wam nie grozi.

A kiedy jednak zagrozi to mamy na naszym portalu inne pasjanse, wśród których na pewno uda wam się znaleźć coś dla siebie. Na naszym portalu są różne pasjanse - od klasyczny po całkowicie nowoczesne. Pasjans Trident Solitaire jest jednym z klasycznych, bo już od dawna znany jest pasjans 13 i na naszym portalu można pograć w różne jego wersje, dlatego zachęcamy do zajrzenia także w inne nasze gry pasjans.

A wracają co gry Trident Solitaire. To sterowanie jest oczywiście klasyczne, czyli odbywa się za pomocą myszki. Klikacie wpierw na jednej karcie a następnie na drugiej tak by razem dały 13 oczek. Jeżeli chodzi o wartości kart to król to 13 i z nikim się nie łączy, dama to 12, walet 11, a as 1. Pozostałe karty mają taką wartość na jaką wskazują, więc łatwo zapamiętać.

W grze pasjans Trident Solitaire nie ma zbyt wiele opcji. W prawym dolnym rogu gry znajdziecie czas, który biegnie na szczęście w górę, ilość punktów oraz przycisk replay, który pozwoli wam rozpocząć grę od początku.

No i to już byłoby na tyle jeżeli chodzi o opcje i zasady gry pasjans Trident Solitaire, jeżeli już wszystko wiecie to zapraszam gorąco do zabawy razem z nami - jestem pewna, że będzie wyśmienita. Polecam również inne nasze pasjanse, przy których również będziecie się fantastycznie bawić.

Powodzenia!!!