TriPeaks Mania 2

Niestety gra nie jest dostępna w wersji html5

TriPeaks Mania 2 prosty pasjans typu tripeaks, który charakteryzuje się cukierkową grafiką i jest idealny dla małych i dużych dziewczynek oraz kobiet. Jeśli lubi pasjanse tripeaks to TriPeaks Mania 2 na pewno przypadnie ci do gustu. Jeśli kiedykolwiek próbowałaś/eś grać w poprzednią część tego wspaniałego pasjansa to teraz możesz być pewna/y, że będziesz bawić się równie znakomicie, a nawet jeszcze lepiej, bo czeka się kolejne kilkanaście różnych planszy. Nowe plansze, nowe wyzwania, nowa wspaniała zabawa. Serdecznie zapraszam do zagrania z nami w TriPeaks Mania 2.

TriPeaks Mania 2 to już druga część jednego z najbardziej znanych pasjansów tripeaks. Pasjanse tripeaks uważane są za najprostszy typ, gdyż nie trzeba tu znać skomplikowanych czasem zasad, ale wystarczy wiedzieć, która karta jest większa lub mniejsza od tej, która leży aktualnie na stosie. TriPeaks Mania 2 to pasjans szczególnie przeznaczony dla dziewczyn i kobiet, gdyż charakteryzuje się cukierkową grafiką. Jednak pomijając graficzne efekty i skupiając uwagę na samej grze to zapewniam, że nawet mężczyźni będą się świetnie bawić.

Zasady gry w TriPeaks Mania 2 są dziecinnie proste – na dole ekranu macie stos, na którym kolejno układać będziecie karty. Na początku gry w TriPeaks Mania 2 znajduje się tam losowa karta, a wy macie za zadanie ułożyć na niej kolejną i kolejną i kolejną, aż wszystkie karty z planszy znikną. Na stosie karty układa się w sposób taki, że trzeba położyć kartę o oczko mniejszą bądź większą od tej, która aktualnie na stosie się znajduje. I tak, aż wszystkie karty znikną z planszy. Jeśli na planszy nie ma już kart, które można przełożyć na stos można je dobrać z kart, które leżą rozłożone po lewej. Karty dobierane są od prawej do lewej. Jeśli ich zabraknie, a na planszy z kart nic nie można już zrobić to gra dobiega końca. Gra dobiega również końca jeśli zabraknie wam czasu, który można podejrzeć u góry ekranu po lewej stronie.

Na planszy znajdują się karty od asa do dwójki oraz karty specjalne bez oznaczenia, które działają tak, że można na nich położyć dowolną z kart. Są to pomocne karty, dzięki którym nieraz można uratować grę. Inną pomocą w grze TriPeaks Mania 2 jest cofanie ruchów. Zdarza się, że czasem niechcący coś, gdzieś się naciśnie, a można było lepiej ułożyć. W takich sytuacjach można wykorzystać UNDO, które znajduje się na dole po prawej stronie. Należy jednak pamiętać, że ograniczona jest ilość cofnięć. Ze spraw technicznych warto jeszcze wiedzieć, że na dole w prawym rogu można wyłączyć dźwięki kliknięć w grze, a w lewym dolnym rogu można wyłączyć muzykę w grze TriPeaks Mania 2. Na górze ekranu gry pasjans TriPeaks Mania 2 w lewym rogu macie level, w który gracie ( ogólnie pasjans TriPeaks Mania 2 oferuje ich 15 ), dalej macie wspominany już wcześniej czasomierz, a już po prawej stronie macie punkty oraz dwa przyciski: MENU oraz PAUZĘ.

TriPeaks Mania 2 to prosty, ale bardzo wciągający pasjans. Może i grafika wskazuje, że jest to pasjans przeznaczony dla płci pięknej, ale nie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby i płeć brzydsza pograła sobie w pasjans TriPeaks Mania 2. Jeśli lubisz pasjanse tripeaks to gorąco polecam TriPeaks Mania 2. Pierwsza część cieszy się ogromną popularnością i część druga również zyskała już spore grono zainteresowanych i fanów. Pasjans TriPeaks Mania 2 to gwarancja wspaniałej zabawy, rozrywki i relaksu. Z tym pasjansem na pewno nie będziecie się nudzić. Macie to przejścia 15 różnych plansz – każda kolejna trudniejsza nieco od poprzedniej i wymagająca większego wysiłku umysłowego. Piszecie się na to? Jeśli tak to zapraszam do gry w pasjansa TriPeaks Mania 2. Zachęcam również to pogrania w inne nasze gry pasjans. W przygotowanym przez nas zbiorze każdy fan pasjansów znajdzie zapewne coś dla siebie. Życzę udanej zabawy !!!