TriPeaks Reserve

TriPeaks Reserve klasyczna gra pasjans w odmianie TriPeaks. W pasjansach tego typu liczy się nie tylko umiejętność gry, ale również i znajomość liczb :D a dokładnie trzeba wiedzieć jaka karta jest większa od danej karty, która leży na stosie. TriPeaks Reserve posiada świetną grafikę, więc powinien spodobać się nawet najbardziej wybrednym co do otoczki wizualnej osobom. Gra ta jest wieloetapowa, a więc możecie się nie martwić, że zbyt szybko się ona skończy. Życzę udanej zabawy!!!

TriPeaks Reserve to świetna gra pasjans, która z pewnością spodoba się zarówno małym jak i dużym. Pasjanse to typ gier karcianych, który uczy cierpliwości. Pasjanse TriPeaks są dość prostymi grami, w których nie tyle trzeba znać się na tym, jak ułożyć typowego pasjansa, a wystarczy wiedzieć jaka karta jest większa, a jaka mniejsza od tej, która aktualnie znajduje się na stosie.

Zasady gry TriPeaks Reserve już pokrótce omówiłam. Na planszy zobaczyć rozłożone karty ułożone w coś na kształt zamku. Na dole po lewej macie ułożone karty, które można dowolnie dobierać niekoniecznie od prawej do lewej, gdy z tymi z planszy nic już nie da się zrobić. Zaczynając grę na stosie nie ma nic, możecie tam ułożyć dowolną kartę, poprzez kliknięcie na niej. Poprzez dowolną ma się na myśli odkrytą i nie zablokowaną przez inne karty. Mając kartę bazową kolejno należy dobierać na nią karty z planszy o oczko mniejsze bądź większe, bądź dowolne z tych ułożonych po lewej stronie ekranu i to cała trudność gry.

Pasjans TriPeaks Reserve nie jest ograniczony czasowo, a więc nie musicie się spieszyć i denerwować. Jedynie do czego potrzebna wam szybkość układania to bonusowe punkty o ile chcecie ich mieć jak najwięcej. Jeśli grać tylko dla przyjemności, a nie na punkty to spokojnie możecie zapomnieć o wszystkich sprawach technicznych tejże gry pasjans. Będąc przy technicznych informacjach to z ważniejszych jest to iż w prawym górnym rogu macie podany level, w który aktualnie gracie. W lewym górnym rogu jest przejście do menu oraz wyłącznik dźwięku. Na dole ekranu po lewej stronie macie bonus czasowy, a tuż obok ilość zdobytych punktów. W prawym dolnym rogu macie ilość kart, która pozostała do odkrycia, a nad nią widnieje przycisk UNDO, który pozwala na cofnięcie ruchu. Po odkryciu wszystkich kart z planszy czeka was niespodzianka. Jaka? To się już sami musicie dowiedzieć układając tego pasjansa.

Mam nadzieję, że pasjans TriPeaks Reserve przypadnie wam do gustu i często będziecie do nas powracać, aby w niego zagrać. Gra w tego pasjansa jest wieloetapowa, a więc z pewnością spędzicie z nami kilka dłuższych chwil. Pasjans TriPeaks Reserve jest naprawdę wciągającą grą i można przy nim zapomnieć o świecie realnym, do tego posiada świetną grafikę, która przyciągnie wszystkich estetów. Życzę wam udanej zabawy, a jeśli ten pasjans nie przypadła wam do gustu sprawdźcie inne. Pasjanse na naszym portalu są starannie dobrane, w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Bawcie się wspaniale z grą TriPeaks Reserve !!!