Tropikalne kryształki

Tropikalne kryształki gra logiczna zaliczana również jako gry kryształki. Gry kryształki cieszą się dużą popularnością wśród internetowych graczy, więc specjalnie dla was mamy grę Tropikalne kryształki. Jest to gra logiczna, dzięki której możesz przenieść się do wirtualnej tropikalnej puszczy i przeżyć wraz z nami niesamowitą przygodę grając z tubylcami w Tropikalne kryształki. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i przyłączyć się do zabawy wystarczy kliknąć. Jestem pewna, że nie pożałujesz. Tropikalne kryształki to gwarancja wspaniałej zabawy i przygody. Sprawdź sam/a!

Tropikalne kryształki to gra logiczna w sam raz dla małych i dużych poszukiwaczy przygód. W tej grze logicznej przenosimy się do tropików, a tam przeżywamy niesamowitą przygodę grając z tubylcami w Tropikalne kryształki. Lądując na tropikalnej wyspie nikt się nie spodziewa, że zostanie złapany przez tamtejsze ludy, a jednak... Jednak łapią nas tubylcy, prowadzą do swojej wioski i demonstrują grę Tropikalne kryształki. Jeśli wygracie tubylcy was wypuszczą, a jeśli nie? O tym lepiej nie mówić,boj jestem pewna, że wszyscy dacie sobie radę.

Tropikalne kryształki to prosta gra logiczna, w której trzeba tak obracać kolorowe kryształki, aby obok siebie niejako tworząc trójkąt znalazły się trzy kryształki. Oczywiście trzy to minimum – może ich być znacznie więcej,wtedy też dostajecie więcej punktów. Żeby nie było zbyt prosto gra Tropikalne kryształki ograniczona jest czasowo. Na każdy etap gry macie przeznaczoną określoną ilość czas, w ciągu którego musicie zebrać nie tyle określoną ilość punktów, by przejść do kolejnego etapu, a usunąć z planszy określoną ilość kryształków każdego koloru. Ile dokładnie? Tyle, aż zapełni się kolorem dany kryształek, który jest umieszczony po lewej stronie na dole ekranu. Im więcej ich naraz usuniecie z planszy – tym szybciej się on zapełni.

Po lewej stronie ekranu gry Tropikalne kryształki tym razem u góry ekranu, możecie zobaczyć zegar. Jeśli wskazówka okrąży go dookoła, a wam nie uda się usunąć tyle kryształków ile potrzeba to niestety wasza gra dobiega końca. Pomiędzy zegarem a kryształkami, które się zapełniają zobaczyć możecie ile udało wam się zebrać punktów. Warto również spojrzeć do górnego prawego rogu,gdzie możecie wyłączyć dźwięk w grze, a także włączyć pauzę.

To tyle jeśli chodzi o zasady gry w Tropikalne kryształki i jej kwestie techniczne. Mam nadzieję, że lubicie gry kryształki i gra Tropikalne kryształki przypadnie wam do gustu. Mogę was zapewnić, że z tą grą logiczna nudzić się nie będziecie, a historia z tubylcami sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza. Życzę udanej zabawy z grą Tropikalne kryształki, a także polecam inne nasze gry logiczne, nie zapomnijcie również o grach pasjans!