Undersea Mahjong

Undersea Mahjong to kolejna przyjemna gra mahjong dla małych i dużych fanów naszego portalu. Tym razem przeniesiemy się w podwodny świat i będziemy dobierać w pary klocki, na których będą nie japońskie znaczki, a morskie zwierzątka i roślinki. Gra Undersea Mahjong ma kilka różnych motywów, więc na wstępie możecie wybrać to co wam najbardziej odpowiada. Nie ma tu plansz, ale zabawa i tak jest przednia. Nie musicie się też martwić ograniczeniem czasowym, ale warto zwracać uwagę na czas, bo można za niego dostać bonusowe punkty a tym samym zająć wyższą lokatę na liście graczy. Gotowi na podwodną przygodę? A więc zaczynajmy!!!

Jeżeli chcecie się nieco oderwać od gier pasjans to zapraszam do zabawy z nami przy grach mahjong. Tym razem mam dla was grę Undersea Mahjong - bardzo fajna i przyjemna gierka, w której macie 6 różnych motywów (układów klocków) do wyboru: classic, arena, monument, the well, four, pyramids. Sami możecie wybrać, w którym układzie czujecie się najpewniej :) Plansz do przejścia tutaj nie macie, ale mimo to zabawa może być fantastyczna i gra mahjong nie musi się szybko znudzić. Troszkę czasu zajmie wam przejście wszystkich 6 układów. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami.

Zasady gry Undersea Mahjong są takie jak w klasycznych grach mahjong a więc dobieracie w pary takie same klocki. Oczywiście sparować można tylko te klocki, które nie są blokowane przez inne – dla ułatwienia po najechaniu podświetlają się one tutaj na żółto. W grze Undersea Mahjong nie ma ograniczenia czasowego, ale musicie uważać na inne pułapki, a głównie na to by nie zabrakło wam ruchów, bo wtedy niestety wasza gra mahjong dobiegnie końca. Jeśli czujecie, że kolejny ruch może być ostatnim użyjcie lepiej przycisku SHUFFLE, który przemiesza klocki na planszy.

Przycisk SHUFFLE znajduje się w prawym dolnym rogu. Tuż nad nim macie RESTART, czyli rozpoczęcie misji od początku oraz HINT, czyli podpowiedź. Spokojnie możecie z niej korzystać, aczkolwiek za tak połączoną parę nie dostaniecie punktów. Punkty w grze Undersea Mahjong znajdziecie w lewym dolnym rogu ekranu. Tam też widać ilość dostępnych ruchów. Nad tymi informacjami pokazuje się również informacja o bonusie – jeśli takowy występuje. W lewym górnym rogu macie czas poświęcony na tę grę mahjong oraz czas odmierzający bonus. Prawy górny róg gry Undersea Mahjong to wyjście z gry oraz wyłącznik dźwięków.

I to już w zasadzie wszystko co trzeba wiedzieć na temat gry Undersea Mahjong. W sumie nic więcej nie ma tu do dodania. Do gry oczywiście wymagana jest myszka, bo to za jej pomocą będziecie zaznaczać klocki – no i to by było na tyle. Trzymam za was mocno kciuki – mam nadzieję, że uda wam się wspiąć na szczyt listy graczy.

POWODZENIA!!!