Video Poker

Video Poker to gra karciana grana na automatach na całym świecie. Poczuj się jak w Vegas i zagraj z nami w pokera. Nie ma bardziej popularnej gry hazardowej od pokera. Poker króluje w kasynach w Vegas, a także w kasynach na całym świecie. W pokera można także pograć w domowym zaciszu z rodziną, ze znajomymi, nie tylko na pieniądze - wśród młodzieży niezwykle popularny jest poker rozbierany, gdzie zamiast pieniędzy stawia się ubrania ; ) My jednak rozbierać się nie będziemy, no chyba, że komuś z emocji zrobi się aż tak gorąco. Tymczasem życzę dużych wygranych w grze karcianej „Video Poker”.

Video Poker – to odmiana najpopularniejszej gry hazardowej, jaką jest poker. Video Poker jest grą karcianą graną na automatach na całym świecie. Zasady są takie jak w klasycznej grze w pokera. Przypomnijmy, więc pokrótce możliwe kombinacje:

Poker królewski (Royal flush ) -> Dziesiątka, Walet, Dama, Król i As w jednym kolorze.
Poker (Straight flush ) -> Strit w kolorze.
Kareta (Four of a kind ) -> Cztery karty o tej samej wartości
Ful (Full house ) -> Trzy karty o takiej samej wartości i dwie karty o innej takiej samej wartości (trójka i para).
Kolor ( Flush ) -> Pięć kart w tym samym kolorze.
Strat ( Straight ) -> Pięć kart ułożonych po kolei.
Trójka (Three of a kind ) -> Trzy karty tej samej wartości.
Dwie pary ( Two pairs ) -> dwie pary kart o tej samej wartości.

Najwyższa para ( High pair ) -> Dwie karty o takiej samej a jednocześnie najwyższej wartości.
W grze Video Poker podobnie jak w normalnym pokerze zaczynamy od stawki. W tym celu wybieramy za pomocą myszki odpowiednią kolumnę tabelki, którą mamy przed sobą, a następnie klikamy DEAL, aby rozpocząć grę. Kolejnym naszym zadaniem jest przyjrzenie się naszym kartom. Kiedy to zrobimy musimy zdecydować, które karty chcemy wymienić. W celu wymiany klikamy na odpowiedniej karcie, wtedy staje się ona zakryta. Po dokonaniu wyboru kilkamy znowu DEAL. Gra się kończy wtedy, kiedy na naszym koncie zabraknie pieniędzy. Jednakże ja życzę wam jak najwyższych wygranych i mnóstwa wspaniałej zabawy.