Warcaby Looney Tunes

Warcaby Looney Tunes wersja warcabów przeznaczona specjalnie dla dzieci. Proste warcaby z przyjaciółmi z Looney Tunes – Sylwestrem i Tweety’m. Warcaby dla dzieci, ale o tych samych zasadach co w klasycznej grze w warcaby. Gorąco polecam.

Warcaby Looney Tunes – to klasyczna gra w warcaby, z tymże przeznaczona głównie dla najmłodszych wielbicieli warcabów. W grze tej tradycyjne pionki zastąpiono pionkami z podobiznami Sylwestra i Tweety’ego, których to każde dziecko zna z kreskówek Lonney Tunes.
W tej wersji warcabów zasady są takie jak zwykle. Pionki mogą się przesuwać tylko o jedno pole do przodu, po ukosie. Wyjątkiem, że pionek przesunie się o dwa pola jest przeskoczenie pionka przeciwnika. Też można skakać tylko po skosie. Pionki mogą poruszać się tylko w przód, do tyłu jest to możliwe tylko przy wielokrotnym przeskoku przez pionki przeciwnika. Kiedy twój pionek dotrze na koniec planszy, gdzie były pionki przeciwnika staje się on damką i może poruszać się do tyłu i do przodu po skosie o dowolną ilość pól. No i to już w sumie wszystkie zasady : )
Po prawej stronie gry macie panel, gdzie na dole widzicie cyferkę z ilością pionków przeciwnika a na dole z ilością swoich pionków. W panelu tym znajdziecie również przycisk RETEST, który pozwoli rozpocząć grę od nowa.
Jest to bardzo prosta gra warcaby, idealna dla dzieci. No oczywiście nie można zabronić i dorosłym pograć w te dziecięce warcaby z przyjaciółmi z Looney Tunes. W końcu każdy jest dzieckiem :P I nawet dorośli mogą być fanami Sylwestra i Tweety’ego. Te warcaby są świetne na odmóżdżenie. Można się przy nich doskonale zrelaksować i naprawdę świetnie bawić. Jeśli masz chwilę usiądź przed komputerem i zagraj z nami – na pewno nie pożałujesz. Jeśli ta gra wydała ci się za prosta bądź zbyt dziecięca, zapraszamy do innych naszych gier w warcaby. Przygotowaliśmy dla was cały zbiór tych wspaniałych gier planszowych, które od lata cieszą się niesłabnąca popularnością zarówno wśród Polaków jak i na całym świecie. Choć gra ta ma już tyle lat, wciąż jest rozchwytywana na całym świecie i coraz bardziej popularna. Teraz coraz częściej ludzie sięgają po wersje online tej znakomitej gry, ale dobrze też jest czasem pograć sobie w kąciku w warcaby w zaciszu domowego ogniska. Już nie marudzę :P Zapraszam do gry w Warcaby Looney Tunes. Życzę wszystkim udanej zabawy i powodzenia :)