Wild West Klondike

Wild West Klondike przeniesie was w westernowy, kolorowy, kowbojski świat, w którym jednak nie będziecie ujeżdżać byka czy patrzeć na rewolwerowy pojedynek – w tym świecie będziecie musieć pokazać się z jak najlepszej strony podczas gry w klondike. Nad całą rozgrywką będzie czuwał surowy szeryf – jeśli mu podpadniecie kto wie czy nie wylądujecie w pudle :P

To, żeby wam ułatwić nieco grę rzeknę wam kilka słów na temat zasad gry w klondike. Tak więc na górze po prawej widzicie 4 pola, na których musicie odpowiednio kolorami zamieścić asy. Następnie na tych asach układacie karty wg kolorów od dwójki do króla. Na planszy karty zaś przekładacie na przemian kolorami czarny-czerwnony, czerwony-czarny. Kolejności w kolumnie musi być zachowana i biegnie od króla do dwójki. Możecie przenosić całe kolumny lub po kilka kart w kolumnie ważne jednak by karty były kolejno ułożone. W pustą kolumnę można włożyć tylko króla lub stos zaczynający się od króla.

Co kiedy na planszy nie ma przydatnych kart? Nic straconego – możecie je dobrać ze stosu, który znajduje się w lewym górnym rogu ekranu. Kiedy na stosie zabraknie kart to wróci on znów do początku. Na co uważać? Na uciekający czas – szeryf skrupulatnie go odmierza więc zwróćcie sobie na niego uwagę. Czas znajdziecie w panelu po prawej tak mniej więcej na jego środku.

W panelu tym poza czasem od góry macie: poziom, w który gracie, niżej wspomniany czas, jeszcze niżej zdobyte punkty oraz wyłącznik dźwięków i muzyki, jakby kogoś wkurzały westernowe brzmienia. Poniżej ikonek z dźwiękami znajdziecie przycisk pauzy – może wam się przydać, jak będziecie chcieć np. nieco ochłonąć.

Dobra, to ja już nie smęcę. Wskakujcie na swoje konie i dalej z nami na Dziki Zachód! Czeka nas wspaniała zabawa z pasjansem klondike. Pasjans Klondike to jeden z pierwszych pasjansy, jakie obmyślono, a ta jego westernowa implementacja jest naprawdę świetna, więc jeśli to wasz ulubiony typ pasjansa to nie macie na co czekać – szybko łapcie myszki, tablety lub smartfony i bawcie się razem z nami – to nic nie kosztuje!