Woobies

Woobies - zrób wszystko, co tylko potrafisz zrealizować, aby uratować dekoracyjne, kolorowe pomponiki przed niszczycielskim działaniem zgniatarki, takiej samej jakiej używa się na złomowiskach do niszczenia starych samochodów. Bezmyślne Woobies urządziły sobie na takim właśnie złomowisku dziecinną, niebezpieczną i pełną grozy zabawę w strzelaniu do siebie nawzajem z katapulty domowej roboty, którą wykonały ze starej procy.

Zabawa ta daje niezwykle dużo przyjemności nie tylko samym Woobies, ale także co jest szalenie ważne graczom siedzącym przed monitorem własnego komputera. Woobies aby ustrzec się zmiażdżenia zgniatarki, przed rozpoczęciem zabawy ustaliły pomiędzy sobą reguły gry. Są one następujące, przede wszystkim w momencie kiedy wystrzelone z procy Woobies, połączą się ze sobą główkami trzy lub więcej tego samego koloru będą mogły upaść na ziemię. Co daje im szansę na uratowanie się przed miażdżącą zagładą. Do dodatkowej pomocy nasze Woobies wykorzystały czarnych woobies z innego terytorium, które mają neutralną moc powodującą opadnięcie na ziemię dowolnie trafionego naszego Woobies.
Zabawa ta jak przystało na każda wspaniałą zabawę potrafi ciągnąć się bardzo długo, dając nam tym samym niezwykle dużo przyjemności. Woobies są bardzo towarzyscy i weseli, zabawa z nimi to sama wesołość, która nieprędko nam się znudzi. Woobies pomyśleli o wszystkich i o wszystkim, można bawić się z nimi na trzech poziomach trudności od najłatwiejszej formy easy do najtrudniejszej expert na 30 wirtualnych do pokonania etapach. Na dodatek każdy etap wolno nam powtarzać do trzech razy. Każda część zabawy kończy się w momencie kiedy z naszego pola widzenia znikną wszystkie kolorowe pomponiki.
I to już wszystko, jeśli chodzi o same przepisy, które panują w regulaminie wymyślonym przez Woobies, reszta należy już tylko do naszej inicjatywy. Jaka ona będzie okaże się wkrótce po pierwszych minutach od rozpoczęcia gry. Jeżeli wczujesz się w rolę przyjemność gwarantowana!