Wyspiarski Black Jack

Wyspiarski Black Jack jeśli marzą ci się wakacje z nutką adrenaliny na jakieś egzotycznej wyspie, to przenieś się tam razem z nami. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę na rajskiej wyspie, z dużą dozą emocji i wspaniałej zabawy. Wszystko, co musisz zrobić to chwycić myszkę w dłoń i kliknąć grę Wyspiarski Black Jack. I już jesteś raju, a na dodatek, przy niewielkim wysileniu umysłu możesz wygrać troszkę pieniędzy w wyjątkowej grze karcianej, jaką jest Black Jack.

Raz, dwa, trzy … Zamknij oczy i pomyśl o cudownej, rajskiej wyspie… Hehe ciekawe czy takie teksty naprawdę działają : ) My nie będziemy was wprowadzać w trans, a mimo to możecie wraz z nami spędzić kilka miłych chwil na egzotycznej wyspie. Ponadto dajemy wam szansę na wygranie pieniędzy w grze karcianej Wyspiarski Black Jack.
Black Jack to - tuż po pokerze, jedna z bardziej popularnych gier karcianych, w którą grywa się w kasynach na całym świecie. W Polsce grę te znamy też jako „oczko”. Gra Wyspiarski Black Jack jest wzorowana na klasycznym Black Jack’u. Różni ją to, że możesz podać trzy różne stawki i trzy różne Black Jacki możesz ułożyć. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią duże ryzyko, bo wtedy, aby wygrać wszędzie musisz mieć Black Jacka, lub też być bliżej niego od przeciwnika.
Trochę o zasadach:
Celem gry jest uzyskanie tzw. Black Jacka, czyli 21 oczek w kartach. Karty z obrazkiem mają 10 punktów. As 1 albo 11, a pozostałe karty posiadają swoją numeryczną punktację. Jeśli nie uda ci się uzyskać idealnie 21 oczek to nic straconego – wygrywa ten, kto jest bliżej Black Jacka, czyli bliżej 21 oczek. Grę zaczyna się od określenia stawki, czyli ustawienia odpowiedniej ilości żetonów na planszy. W grze Wyspiarski Black Jack możesz to zrobić aż na trzech polach! Jeśli ustawisz już żetony to zatwierdzasz to klikając w przycisk DEAL. Następnie dostajesz karty, jeśli chcesz dobrać karty kilkasz przycisk HIT, jeśli uważasz, że masz już wystarczająco oczek – przycisk STAND. Jeśli chcesz się wycofać - przycisk SURRENDER. Jeśli jesteś pewien swojej wygranej możesz kliknąć DOUBLE DOWN, co podwoi twoją stawkę.
Jeśli jesteś już gotowy zapraszam do podróży po wielkie wygrane w niezwykłej grze karcianej, jaką jest Black Jack.