Zabawny kostek

Zabawny kostek fajna gra logiczna, w której usuwamy z planszy zabawne kostki. Gra a’la kulki, z tym, że zamiast nich mamy kosteczki. W grze Zabawny kostek mamy dwie różne opcje gry – puzzle bądź arcade. W zależności od tego czy chcemy grać na levele, czy tylko tak, taką wybieramy formę gry. Życzę wszystkim udanej zabawy : )

Zabawny kostek to gra a’la kulki, a więc jeśli jesteś wielbicielem kulek, to ta gra logiczna również przypadnie ci do gustu. Gra może i nie ma jakieś cud miód grafiki, ale za to zabawne mordki kosteczek przyciągają uwagę. Sam sprawdź : )

Teraz co nieco o zasadach gry w Zabawny kostek. Zależy od typu gry, który wybierzecie. Macie do wyboru dwa – puzzle, czyli będziecie grać na levele, celem każdego jest usunięcie z planszy jak największej ilości kostek, bądź druga wersja arcade – gracie na levele, ale jeśli skasujecie jedne kostki z góry opadają nowe i tak w kółko. Dodatkowo co level jest więcej kolorów kostek i to niezależnie od opcji gry, którą sobie na początku wybierzecie. Jeśli w danym levelu zbyt mało kostek usuniecie przegrywacie. Aby usunąć kostki, trzeba kliknąć w takie, które są takiego samego koloru i znajdują się w trzy bądź więcej obok siebie, a więc podobnie jak to bywa w grach kulki tego typu.

Zabawny kostek to gra idealna zarówno dla dzieci jak i dla starszych. Sterowanie jest proste, bo trzeba tylko klikać w kostki danego koloru za pomocą myszki, no i zasady też są proste jak już pewnie zauważyliście. No i nie ma żadnych dodatkowych skomplikowanych opcji – w prawym górnym rogu widzicie punkty, w lewym level. W prawym dolnym rogu możecie wyłączyć dźwięk i to tyle.

Hehe nazwa gry jak dla wielbicieli czekolady Alpen Gold i reklamy „Zgadnij kotku, co mam w środku” :P Mam nadzieję, że gra Zabawny kostek wam się spodoba i często będziecie wracać na nasz portal, aby w nią zagrać. Jeśli jednak z jakiś względów ta gra logiczna nie przypadła wam do gustu to zagrajcie w inne nasze gry logiczne, bądź zerknijcie do innych działów z grami na naszym portalu. Jestem pewna, że każdy/a z was znajdzie tu coś dla siebie, bo gry są tak dobrane, aby zarówno młodsi jak i starsi, doświadczeni jak i początkujący, wymagający jak i ci, którzy grają tylko dla zabawy i nie ważne, co to jest – znaleźli coś dla siebie.

A teraz już nie trzymam was w napięciu, bo rządni doznań logicznych już pewnie nie możecie się doczekać gry. Na koniec życzę wam jeszcze wspaniałej zabawy, no i jak największej ilości punktów, na koniec gry. Powodzenia !!! : )