Zakochane kulki

Zakochane kulki zabawna gra kulki, w której musimy skakać po spadających klockach, by dostać się do swojej ukochanej, która jest uwięziona gdzieś wysoko w chmurach. Gra trochę na wzór Ice Tower’a, który do skakał po belkach, by wydostać się ze studni. Zakochane kulki to bardzo fajna gra, która umili wam czas i da wiele radości. Bawcie się dobrze : )

Zakochane kulki to zabawna gra w kulki, która wzorowana jest na kultowej grze Ice Tower. W grze Zakochane kulki skaczecie po spadających klockach tak, by nie dać się im zmiażdżyć i w jak najszybszy i najprostszy sposób znaleźć się na samej górze. Czemu się tak męczyć? A czego to się nie robi dla ukochanej… Ukochana sympatycznej czerwonej kulki, którą sterujecie została uwięziona wysoko w chmurach. Waszym zadaniem jest dotarcie do niej. Czyż to nie romantyczne eh… ; )
W grze sterujecie jak już wspomniałam czerwoną kulką. Robicie to za pomocą strzałek – skoku dokonując na strzałce w górę bądź na spacji, albo też używając klawiszy WASD, gzie W to skok, S to zejście w dół, A do ruch w lewo, a D to ruch w prawo. Oczywiście skakać też można wtedy na spacji. Gra jest bardzo prosta, zasady też. Dodatkowo jeszcze powiem, że na górze ekranu widzicie pasek, który pokazuje jak blisko ukochanej już jesteście, a także przelicznik metrów, które już przebyliście. Ilość zdobytych punków możecie podejrzeć dopiero jak wygrać bądź zostaniecie zgniecieni przez klocki. Co do klocków taka mała uwaga – brązowe to klocki pewne, możesz twardo po nich stąpać, złote zaś znikają, gdy na nie nadepniecie.
Mam nadzieję, że ta gra kulki wam się spodoba. Może i jest nietypową grą w kulki, ale całkiem przyjemną, a miejscami nawet zabawną. Jak cię zgniecie, to jest naprawdę zabawnie :P Tak wiem wiem, nie należy tak mówić. Zapraszam również do zagrania w inne gry kulki, które znajdziecie na naszym portalu. Poza takimi nowoczesnymi implementacjami, mamy jeszcze stare, dobre, klasyczne kulki, które zapewne pamiętacie ze starego sytemu Windows. Pewnie spędzaliście z nimi długie godziny. Jeśli za tym tęsknicie, zagrajcie w te kulki na naszym portalu. Wrócą wspomnienia, wrócą dobre chwile, znów się zrelaksujecie jak wtedy. Ponadto w naszym zbiorze znajdziecie gry kulki o różnym stopniu trudności tak, więc nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie – zarówno dzieciak, jak i doświadczony gracz. A teraz już życzę wspaniałej zabawy i uratowania ukochanej : )