Zimna kulka

Zimna kulka Spróbuj zagrać mrożącą krew w żyłach kulką, uderzyć wielokrotnie w wyznaczone cele i zobaczyć, czy twój wynik strzeli wysoko w niebo. Tak w najprostszy sposób można by opisać zasady tej gry, a mówiąc dokładniej Zimna kulka to kolejny już remake popularnej i niezapomnianej arkadowej gry Pinball. Siadaj do „kompa”, machaj łapkami i wygrywaj.

Zimna kulka – to bardzo sympatyczna gra online w stylu gier Arkadowych, jej akcja umiejscowiona jest na dalekiej północy, w bliżej nieokreślonym państwie pingwinów. Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę w zimowej scenerii to nie mogłeś/aś lepiej trafić. Gra Zimna kulka zapewni ci tyle satysfakcji, że rozgrzeje twoje zmarznięte ciało do czerwoności i nawet nie zauważysz kiedy znajdziesz się w kuchni szukając czegoś chłodnego. Pierwsze skojarzenie jakie przychodzi nam na myśl po włączeniu gry to stary dobry Pinball i jest to prawidłowe skojarzenie, ponieważ zasady tej gry są identyczne zmieniła się tylko scenografia i dekoracja.
Plansza do gry przypomina zamarznięte lodowisko do jazdy figurowej na lodzie, na środkowej części lodowiska w miarę postępu gry ukazywać się będzie śnieżka przypominająca płatek śniegu, kiedy płatek uzyska swoje pełne rozmiary będzie to dla nas informacja o uzyskaniu bonusów. Zimna kulka wkracza do gry z igloo za pomocą spacji a dalej już tylko sterujemy dwoma łapkami za pomocą klawiszy lewo-prawo. Starajmy się bardzo wnikliwie wpatrywać w drogę, jaką pokonuje Zimna kulka i cały czas trzymać „rękę na pulsie” aby nie przeoczyć miejsc w które nasza Kulka powinna się dostać dzięki naszemu niezwykłemu refleksowi. Miejsca punktowane dodatkowo zaznaczone są zieloną strzałką, warto starać się tak nawigować łapkami, aby nakierować kulkę do upragnionego celu. W trakcie gry może nieopatrznie przytrafić ci się utrata kulki, jednakże nie jest to jeszcze wielka tragedia, ponieważ w zanadrzu posiadamy jeszcze kilka kulek do wykorzystania.
Dzięki bogatej grafice i ciekawej scenografii gra Zimna kulka doskonale spełnia swoje zadanie. Jeżeli poczujesz, że jesteś już dostatecznie rozgrzany to zrób sobie mała przerwę i podejdź do swojej niezastąpionej i dobrze zaopatrzonej w chłodzące napoje lodówki a potem ze spokojem kontynuuj grę. Być może ta przerwa okaże się dla ciebie zbawienna i pomoże uzyskać jeszcze więcej bonusów!